HaberlerMHP'de ithal aday yok

MHP'de ithal aday yok

MHP Samsun Milletvekili Adayı Murat Camadan, 'Tüm partiler tarafından yapılan listeler içerisinde en yerli liste Milliyetçi Hareket Partisi'nin listesi. Biz de ithal aday yok' dedi.

MHP'de ithal aday yok

Milliyetçi Hareket Partisi 27. Dönem Samsun Milletvekili Adayı Murat Camadan, yaklaşan seçimler öncesinde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Mahalle mahalle gezen, esnafla bir araya gelen ve sorunlarını dinleyen Camadan, yaptığı ziyaretlerde özellikle Samsun ruhuna vurgu yapıyor.

BU TOPRAKLARIN EVLADIYIM

Camadan ailesi olarak 1937 yılından bu yana Samsun’da ticaret hayatlarını sürdürdüklerini vurgulayan Camadan, “Ben bu toprakların evladıyım. Sizlerin de çok iyi bildiği gibi 24 Haziran seçimleri öncesinde tüm partiler tarafından yapılan listeler içerisinde en yerli liste Milliyetçi Hareket Partisi’nin listesi. Biz de ithal aday yok. Hepimiz Samsun’un evladıyız. Samsun’un sorunlarına hakimiz. İnşallah sizlerin desteği ve duasıyla 25 Haziran’da Samsun ruhunu temsil eden vekiller olarak Meclis’teki yerimizi alıp bu gururu ve onuru yaşamak istiyoruz” diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}