HaberlerEsnaf nefes alacak

Esnaf nefes alacak

MHP Samsun Milletvekili Adayı Erdem Okan, Çarşamba'nın daha fazlasını hak ettiğini belirterek, '24 Haziran'dan sonra ilk icraatımız esnafımıza ekonomik olarak nefes aldırmak olacak' dedi.

Esnaf nefes alacak

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun Milletvekili Adayı Erdem Okan, Çarşamba İlçesi’nde esnaf ziyaretleriyle seçim çalışmalarına devam etti. Okan, esnafın dertlerine ve isteklerine kulak verdi.

ESNAFIN BELİNİ BÜKTÜ

Okan, “Şehrimizin ticaretinde en önemli aktör olan esnafımızın, ekonomik sıkıntılar içerisinde olduğunu biliyoruz. Vergi ve prim yükünün yanı sıra ülkemize yönelik ekonomik saldırılar, esnafın belini büktü. Esnafımızın sorunlarını çözecek destekleri parti beyannamemize yazarak, sözünü verdik. 24 Haziran'da halkımız teveccüh eder Milliyetçi Hareket Partisi kadrolarını Meclis’te sayısal olarak güçlü konuma getirirse, yapacağımız ilk icraat esnafımıza ekonomik olarak nefes aldırmak olacak” diye konuştu.

MİLLİ BEKANIN TEMİNATI

MHP İl Başkan Yardımcısı Murat Akoğlu, kardeşi Orhan Akoğlu ve babası Mustafa Akoğlu’nun Çarşamba Sanayii’nde düzenlediği iftar programına katılan Okan, Cumhur İttifakı'nın milli bekanın teminatı olduğunu vurgulayarak, “Milliyetçi ve ülkücü her nefer, ‘Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben’ der. Bu düsturla yoğrulmuş Samsun şehrinin öz evlatları milletvekili adaylarımız, hizmet için milletimizden onay almak için gece gündüz çalışıyor. Çarşamba her alanda daha fazlasını hak ediyor. Hemşehrimize hizmet için milletimizin vereceği desteğe talibiz” şeklinde konuştu.

SIRADAKİ HABER
}