HaberlerHakemlere kupa

Hakemlere kupa

Türkiye Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Samsun Şubesi tarafından düzenlenen Halil Küp, Köksal Torun ve Sadık Keskin Futbol Turnuvası sona erdi. Turnuva sonunda dereceye girenlere ödülleri verildi.

Hakemlere kupa

FİNALLER OYNANDI

Türkiye Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Samsun Şubesi tarafından düzenlenen Halil Küp, Köksal Torun ve Sadık Keskin Futbol Turnuvası oynanan final ve üçüncülük maçının ardından düzenlenen ödül töreniyle son buldu. İlk düdüğün 29 Mayıs’ta çalındığı Ramazan ayı turnuvası, İlkadım suni çim sahada oynandı. Haddini Bilbao FC takımı normal süresi 2-2 sona eren final maçında Asiler takımı penaltı atışlarında 9-8 mağlup ederek şampiyonluk kupasını kaldırdı. Turnuvanın bir diğer maçında Şehrin Azizleri takımı FC Allstar 1919 takımını 4-1 devirerek üçüncü olma sevinci yaşadı. Turnuvanın en centilmen takımı ödülünü Dinamit Team alırken, gol krallığına ise 10 gol atan Emrah Acar ulaştı.

ÖDÜLLER VERİLDİ

Turnuvada final akşamında TFF Bölge Müdürü İbrahim Güven, ASKF Samsun Şube Başkanı Şener Aydın, TÜFAD Şube Başkanı Hakkı Bayrak, takımlara ödüllerini verdi. Samsun Gözlemcileri Derneği eski üyesi Giresun bölgesi Üst Klasman Gözlemcisi Mürvet Sezer de final maçında düdük çalarken, turnuva boyunca ise Necati Gündoğdu, Nurtaç Yazar, Kadir Akturan, Aslan Tonyalı, Cihangir Dülger ve Canan Özenç karşılaşmaları yönetti. Başkanı Samet Çiçek, "Her yıl Mübarek ramazan ayı içerisinde sezonun yorgunluğunu atma ve camiamıza geçmişte hizmetleri bulunmuş bugün aramızda olmayıp ebediyete göç etmiş olan değerli büyüklerimizin anısına anlamlı bir turnuva düzenledik. Bizleri turnuva boyuhca yalnız bırakmayan ve destek verenlere teşekkür ederim" dedi.

Mustafa CİVELEK

SIRADAKİ HABER
}