HaberlerSamsun Haberleri Ramazan dolu dolu yaşandı

Ramazan dolu dolu yaşandı - Samsun Haberleri

Atakum'da ramazan ayının dolu dolu yaşandığını ifade eden Belediye Başkanı İshak Taşçı, vatandaşlara teşekkür etti.

 Ramazan dolu dolu yaşandı

Atakum Belediyesi geleneksel olarak gerçekleştirilen ve bu yıl beşincisini düzenlediği mahalle iftarları buluşmalarının sonuncusunu Balaç Mahallesi'nde gerçekleştirdi. Ramazan ayı boyunca düzenlenen mahalle iftarları ve Ramazan Sokağı etkinliklerine olan katılımdan memnun olduğunu belirten Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, iftar sofralarını boş bırakmayan vatandaşa teşekkür etti.

BİRLİK VE BERABERLİK

Atakumlularla buluşmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Taşçı, “Ramazan ayının birleştirici gücünü Atakum olarak en güzel şekilde idrak ettik. İlçemizin 56 mahallesinin tamamıyla ramazan ayı boyunca kurduğumuz sofralarda on binlerce vatandaşımızla bir araya gelerek, hem bu mübarek ayın maneviyatını idrak ettik hem de Atakum’dan tüm dünyaya birlik ve beraberlik tablosu örnekleri sergiledik" ifadelerini kullandı.

BULUŞMA NOKTASI

Çevre il ve ilçelerden binlerce vatandaşın her akşam Atakum’da buluştuğunu ifade eden Taşçı, “İlçemiz her akşam iftar ve sahur vakitleri arasında vatandaşlarımızın buluşma noktası oldu. Çocuklarımıza ramazan ayını sevdirirken, büyüklerimizle birlikte eski ramazanları yaşadık. Atakum Belediyesi olarak gerçekleştirdiğimiz sosyal belediyecilik faaliyetlerinin en güzel örneklerini ramazan ayı boyunca ilçemizle buluşturmuş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” şeklinde konuştu.

Büyükkolpınar, Çobanözü, Yeşildere ve Balaç Mahalleleri sakinlerinin katılımıyla gerçekleşen iftar buluşmasına AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy, Atakum Belediye meclis üyeleri ve mahalle muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

SIRADAKİ HABER
}