HaberlerKars HaberleriBakan Ahmet Arslan, baba ocağında bayramlaştı

Bakan Ahmet Arslan, baba ocağında bayramlaştı - Kars Haberleri

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, baba ocağı Kağızman'da bayram namazı sonrasında vatandaşlarla bayramlaştı.

Bakan Ahmet Arslan, baba ocağında bayramlaştı

Bakan Arslan, bayram namazı çıkışında önce vatandaşlar ve polislerle bayramlaşırken, ardından Kağızman Devlet Hastanesi'ne geldi. Burada hastalara geçmiş olsun dileklerinde bulunan Arslan, hasta ve yakınların bayramlarını kutladı. Hasta ve yakınlarına sıkıntıları olup olmadığını da soran Arslan, daha sonra hastaneden ayrıldı. Bakan Arslan, Kağızmanlılara 2 de bayram müjdesi verdi.
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Temmuz ayında Kağızmanlıların beklediği doğalgaz için kazma vurulacağını belirtti. Arslan, Kağızman'ın bütün mahallelerinin sıcak asfalt yapılacağını söyledi.
Arslan, 'Doğal gaz için Temmuz'da kazma vuruluyor. İlçe merkezindeki bütün mahalle yolları sıcak asfalt yapacağız. Kaağızman'a şimdiye kadar 2 milyon liranın üzerinde yatırım yapıldı' dedi.
Arslan, 'Bu rakamları söylemek dile kolay, yatırımları saymakta bile zorlanıyoruz. Muhalefet konuşa dursun, AK Parti icraat yapıyor. Bunları halkımızın çok iyi biliyor. 24 Haziran'da Kars ve Türkiye bu hizmetlerin karşılığını vererek AK Parti'ye sahip çıkacaktır' diye konuştu.
Bakan Arslan ve beraberindekiler daha sonra Kağızman'da yapımı devam eden Yeni Devlet Hastanesi'nde bir takım incelemelerde bulundu.

SIRADAKİ HABER
}