HaberlerSamsunspor HaberleriReşat Çağan'dan çarpıcı sözler: 'Bizde hedef yok, şampiyonluk var'

Reşat Çağan'dan çarpıcı sözler: 'Bizde hedef yok, şampiyonluk var' - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Sportif Direktörü Ali Reşat Çağan, 'İmzaları da attık, hayırlı olsun. Biz zaten öncesinden çalışmalara başlamıştık. Hoca konusunu önümüzdeki haftaya kadar netleştireceğiz. Hata yapmak istemiyoruz ve bunun için her ayrıntıyı değerlendiriyoruz' dedi

Reşat Çağan'dan çarpıcı sözler: 'Bizde hedef yok, şampiyonluk var'

PLANLAR ÜST LİG

Samsunspor Sportif Direktörü  Ali Reşat Çağan, yoğun bir tempoda hem teknik adam hem de transferler üzerinde çalıştıklarını söyledi. Çağan, "Resmi imzaları attık, hayırlı olsun. Bizde hedef yok, şampiyonluk var. Tüm planlarımızı bir üst lig için yapıyoruz. Hata lüksümüz olmadığı için de her ayrıntıyı düşünüyoruz. Hoca konusunda belirlediğimiz isimler yok. Her gün yeni bir isim dillenebiliyor. Sanırım önümüzdeki hafta gibi hocamız netleşir. Ardından futbol komitesine hocamızı da ekleyip, o şekilde çalışmalarımızı sürdüreceğiz" diye konuştu.

TARAFTAR GÜLECEK

Samsunspor Sportif Direktörü Ali Reşat Çağan, "Taraftarların bizlere büyük bir ilgisi ve sempatisi var. Onların yüzünü güldürmek için çalışıyoruz. Bu taraftarın artık üzülmesini istemiyoruz. Bunun için de aceleci olmamak lazım. Tabiki taraftarlar bir an önce gelişmeleri bekliyor ama hoca ve transferler açıklandığında onlar da çok mutlu olacaklar. Transferler konusunda da epey bir isim var. Önerilenler, düşündüklerimiz, izlenenler, elimizdeki mevcut kadro derken, alternatifli bol bir listemiz oluştu. Onları da değerlendiriyoruz. Samsunspor için en iyisi neyse onu yapıyoruz" dedi.

Selçuk KAYA

SIRADAKİ HABER
}