HaberlerSamsun HaberleriSamsun'da para çantasını itfaiye kurtardı

Samsun'da para çantasını itfaiye kurtardı - Samsun Haberleri

Samsun'da bir binada çıkan yangın sebebiyle dairede büyük oranda maddi hasar meydana gelirken, ev sahibinin birikimi olan para ve ziynet eşyasını itfaiye ekibi kurtardı

Samsun'da para çantasını itfaiye kurtardı

Samsun’un İlkadım İlçesi’nde bir apartman dairesinde henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Yanan dairede büyük oranda maddi hasar meydana gelirken, ev sahibinin evde bulundurduğu yüklü miktarda para ve ziynet eşyası itfaiye tarafından kurtarıldı.

100. Yıl Bulvarı’nda apartman dairesinde meydana gelen olayda, akşam saatlerinde bir apartman dairesinde henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Merdivenden çıkarken dairenin kapısından yükselen dumanları farkeden komşu itfaiyeye haber verdi. Kısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekiplerince müdahale edilen yangın kısa sürede söndürüldü. Tatilde olduğu ve 5 gündür evinde olmadığı öğrenen A.D.K.’ya bilgi verilmesi üzerine, para ve ziynet eşyası bulunan çantanın bulunduğu yer öğrenildi. İtfaiye ekiplerince yanmadan kurtarılan çanta akrabalarına teslim edildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Tayfur KARA

SIRADAKİ HABER
}