HaberlerSamsunspor HaberleriEfsaneler bir bir Samsunspor'a dönüyor

Efsaneler bir bir Samsunspor'a dönüyor - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık'ın dönüşüyle efsane isimler kulübe tek tek dönmeye başladı. Adnan Güngör ve Mehmet Nas'a da kulüpte çeşitli görevler verilecek

Efsaneler bir bir Samsunspor'a dönüyor

MUSA İZİN İSTEDİ

Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık göreve gelir gelmek bir futbol üst akılı kurmuş ve Kırmızı- Beyazlı formayla efsaneleşmiş Celil Sağır, Serkan Aykut, Ercan Koloğlu ve Cenk İşler'e görev vermişti. Uyanık'ın efsanelerin futbol bilgisinden faydalanmak için yaptığı bu çalışmaya başka önemli oyuncular da dahil oldu. Dün Nuri Asan Tesisleri'ne gelip Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık'la görüşen Musa Aydın, Adnan Güngör ve Mehmet Nas'a da çeşitli görevler teklif edildi. Bu isimlerden Musa Aydın Başkan Uyanık'a teşekkür ederken, özel durumu nedeniyle izin istedi.

YILLARDIR İSTİYORDUK

Adnan Güngör ve Mehmet Nas ise kurulan şirketin ardından çeşitli görevler alacak. İkiliye büyük ihtimalle izleme komitesinde görev verilmesi bekleniyor. Mehmet Nas, "Yıllardır bu takıma hizmet etmeyi istiyorduk. Bize bu şans verilmedi. İsmail başkanın gelişiyle kapı bizlere de açıldı. Kendisine teşekkür ediyorum" dedi. Samsunspor'un üç eski futbolcusu Başkan İsmail Uyanık'la görüşmelerinin ardından ise eski takım arkadaşları Serkan Aykut'la da hasret giderdi. Efsane isimle geçmişi yad ederken, gelecek adına yapılabilecek projeleri de konuştu.

SIRADAKİ HABER
}