HaberlerNeslihan Hancıoğlu: 'Güçlü örgütlerle alanlardayız'

Neslihan Hancıoğlu: 'Güçlü örgütlerle alanlardayız'

Seçim çalışmalarına Terme İlçesi'nde devam eden CHP Samsun Milletvekili Adayı Neslihan Hancıoğlu, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Yüksek moralle çalıştıklarını dile getiren Hancıoğlu, 24 Haziran seçimlerinde CHP iktidarının kaçınılmaz olacağını dile getirdi.

Neslihan Hancıoğlu: 'Güçlü örgütlerle alanlardayız'

MİLLETİMİZ ‘YETER’ DİYECEK

“Milletimiz bu iktidardan hem bıktı hem yoruldu” diyen Hancıoğlu, “Pazar günü milletimiz özgür iradesiyle sandığa gidip oyunu kullanacak. Bu iktidara artık dur deme zamanı geldi. İnanıyorum ki, milletimiz artık yeter diyecek. 16 yıl boyunca verilmeyen hakları, bizim projelerimiz ve vaatlerimiz nedeni ile gündeme getiriyorlar. Halkımız ise seçim korkusunun esiri olan bir yönetimin çaresizliğini izliyor. Milletimizin ve ülkemizin artık boş vaatlere, kandırılmaya ve oyalanmaya tahammülü kalmadı. Vatandaşımızın kararlı olduğunu görüyor, 16 yılda geldiğimiz noktaya cevabını sandıkta vereceğini biliyorum” şeklinde konuştu.

PİŞMAN OLACAKLAR

CHP örgütünün, Türkiye’nin en köklü ve güçlü siyasi parti örgütü olduğunu ifade eden Hancıoğlu, “İktidarın erken seçim kararı, siyasi partileri hazırlıksız yakalamak üzere kurgulansa da güçlü ve hazır CHP örgütleri, hemen seçim alarmına geçmiş ve seçim çalışmalarına başlamıştır. Güçlü örgütümüz ve aşırı sorumluluk sahibi çalışkan, donanımlı milletvekili adayı arkadaşlarımızla Samsun'da basmadık sokak, ulaşmadığımız bölge bırakmadık. Bizi morallendiren en önemli durum ise tüm baskılara rağmen vatandaşımızın yanımıza gelerek beklenti, öneri ve arzularını ifade etmekten çekinmemeleri oldu. Vatandaşlarımız hiç merek etmesin. Millet İttifakımızda yurdunu, halkını ve cumhuriyetini seven, dini siyasete alet etmeyen, her siyasi görüşe hitap eden özellikte partiler var. Seçim sonrası hükümet kurma sorunu olmadan kısa, orta ve uzun vadeli programlarımızı uygulamaya koyarak, ülkemize ve vatandaşlarımıza rahat nefes aldıracağız” ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ HABER
}