Haberler Umudumuz arttı

Umudumuz arttı

Samsun halkının, Cumhur İttifakı'na desteğini mitinge olan ilgisiyle gösterdiğini belirten MHP Samsun Milletvekili Adayı Murat Camadan, 'Bu durum 24 Haziran seçimleri öncesinde umudumuzu arttırdı' dedi

 Umudumuz arttı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 27. Dönem Samsun Milletvekili Adayı Murat Camadan, partisinin Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından gerçekleştirilen ‘Çırpınırdı Karadeniz Bakıp Türk’ün Bayrağına’ mitingine gösterilen ilginin 24 Haziran seçimleri öncesinde kendilerine umut verdiğini söyledi. Binlerce Samsunlunun, Cumhuriyet Meydanı’na akın ettiğini vurgulayan Camadan, tüm Samsunlulara teşekkür etti.

ÇOK ÇALIŞACAĞIM

Miting alanında kendisine gösterilen yakın ilgiden de son derece memnun kaldığını vurgulayan Camadan, “Samsunlu hemşehrilerimiz şahsımı da bağrına bastı. Bu durum çalışma hevesimizi de arttırıyor. 24 Haziran seçimlerinin ardından halkımızın teveccühü ile Meclis’te görev almam durumunda ben de bu ilgiye çalışarak, elimi taşın altına koyarak, Samsun’un sorunlarının en aza indirilmesini sağlayarak cevap vermeye gayret edeceğim. Mitingimizde bizleri yalnız bırakmayan ve coşku ile destekleyen halkımıza sonsuz şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}