HaberlerSamsunspor HaberleriTAHTA AÇILDI, ŞOV BAŞLADI

TAHTA AÇILDI, ŞOV BAŞLADI - Samsunspor Haberleri

Samsunspor'da transfer tahtasının açılmasıyla birlikte imza şovda başladı. Canberk Dilaver'le üç, Samet Asatekin'le iki yıllık sözleşme imzalanırken, önümüzdeki haftanın da oldukça hareketli geçmesi bekleniyor.

TAHTA AÇILDI, ŞOV BAŞLADI

4 MİLYON TL ÖDENDİ

Samsunspor'da yaklaşık 4 Milyon TL ödenerek transfer tahtası açıldı. Bu gelişmenin ardından anlaşma sağlanan oyuncularla tek tek sözleşme imzalanmaya da başladı. Dün Samsun'a davet edilen Canberk Dilaver ve Samet Asatekin'le sözleşmeleri imzalandı. Göztepe ile yollarını ayıran Canberk Aydın'la 3 yıllık anlaşma sağlandı. Geçen sezon Ümraniyespor'da 24 maç oynayan Samet Asatekin'le de 2 yıllık anlaşıldı. Her iki oyuncu için de imza töreni düzenlendi.

ONLARA GÜVENİYORUZ

İmza törenlerinde yer alan Samsunspor'da Sportif Direktör Reşat Çağan'ın yardımcısı Ercan Koloğlu, "Her iki transfer de camiamıza hayırlı olsun. İzlediğimiz ve tanıdığımız bu iki oyuncunun takıma büyük katkı sağlayacağına inanıyorum. Çağan'ın bir diğer yardımcısı Celil Sağır ise, transfer tahtasıyla ilgili bir soruya, "Bu arkadaşlar imza atıyorsa sorunlar aşılmış demektir. Her ikisi de büyük Samsunspor camiasının farkında. Hayırlı olsun, onlara güveniyoruz" diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}