HaberlerSamsunspor Haberleriİstanbul'da bir Samsunspor zirvesi daha

İstanbul'da bir Samsunspor zirvesi daha - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık, İstanbul'da iki kez şirketin en büyük finansörü Yüksel Yıldırım'la toplantı yapmıştı. İkilinin anonim şirketinin diğer ortaklarıyla birlikte yarın da bir araya gelip fikir alışverişinde bulunacağı öğrenildi

İstanbul'da bir Samsunspor zirvesi daha

Samsunspor'da Başkan İsmail Uyanık, oy kullanmak için cumartesi akşamı İstanbul'a gitmişti. Dün her Türk vatandaşı gibi oyunu kullanan Başkan Uyanık, çarşamba gününe kadar İstanbul'da kalacak. Burada bir dizi görüşmeler yapacak olan Başkan Uyanık'ın yarın da kurulacak şirketin en büyük finansörü Yıldırım Holding İcra Kurulu Başkanı ve Ceo'su Yüksel Yıldırım'la bir araya geleceği öğrenildi. İkilinin anonim şirketinin diğer ortaklarıyla birlikte toplantı yapıp son gelişmeleri değerlendireceği belirtildi. Şirket için tüm evrakların hazır olduğu ve prosedürün işlemeye başladığı, sezon başlamasına kadar da bitmesinin beklendiği öğrenildi. Yine toplantıda Başkan Uyanık'ın futbol takımına yapılan transferlerle ilgili de bilgiler vereceği ifade edildi.
------------------------
Başkan Uyanık daha önceki toplantılarda şirketin ortaklarından Yüksel Yıldırım, Ali Rıza Yıldırım ve Mustafa Erkanat'la bir araya gelmişti.

SIRADAKİ HABER
}