HaberlerÇiftçilere özel emeklilik planı

Çiftçilere özel emeklilik planı

Anadolu Hayat Emeklilik'in çiftçilere özel hazırladığı emeklilik planında, uygun ödemeler ile birikim yapma imkanı sunulan çiftçiler, yüzde 25 devlet katkısı avantajından da yararlanıyor

Çiftçilere özel emeklilik planı

Anadolu Hayat Emeklilik’in Çiftçilere Özel Emeklilik Planı, çiftçilere bütçelerini sarsmadan birikim yapma ve emeklilik döneminde ek gelir elde etme imkanı sunuyor. Aile bireylerine de aynı avantajlarla emeklilik fırsatı tanıyor. Özellikle kırsal kesimde yaşayan ve geçimini tarım faaliyetleri üzerinden sağlayan, hasatlar sebebiyle ödemeleri dönemsel olarak gerçekleştirmek isteyen çiftçiler ve aile üyelerine özel olarak hazırlanan emeklilik planında, yüzde 25 devlet katkısı da elde ediliyor.

GÜVENLİ BİR GELECEK İÇİN

Sosyal güvenlik danışmanlığı, hukuki danışmanlık gibi özel hizmetler ve 125 TL’den başlayan katkı payı ile emeklilikte ek gelir elde etme imkânı sunan plan hakkında bilgi veren Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürü M. Uğur Erkan, planın tüm detaylarının çiftçilerin ve ailelerinin ihtiyaç ve beklentileri göz önüne alınarak belirlendiğini söyledi. Bu yeni ürünle, çiftçilerin ve ailelerinin sisteme dahil olma oranlarını artırmayı hedeflediklerini belirten Erkan, “En temel amacımız; bireysel emeklilik sistemini yaygınlaştırarak, daha çok kişinin sisteme dahil olmasını ve emeklilikte elde edecekleri ek gelirle geleceklerini güvence altına almalarını sağlamak. Sahip olduğu özelliklerle son derece avantajlı olarak sunduğumuz Çiftçilere Özel Emeklilik Planı’mızla çiftçilere daha güvenli bir gelecek için destek olacağız” dedi.

 

SIRADAKİ HABER
}