HaberlerSamsun HaberleriVedat Yavuz: ' Zehir tacirlerinin inlerine iniliyor'

Vedat Yavuz: ' Zehir tacirlerinin inlerine iniliyor' - Samsun Haberleri

Samsun Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, son zamanlarda özellikle uyuşturucuyla ilgili başarılı operasyonlar yaptıklarını belirterek, 'Büyük çeteler ve onlara bağlı kollarına, inlerine iniyoruz' dedi.

Vedat Yavuz: ' Zehir tacirlerinin inlerine iniliyor'

19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Ziya Çakır ve Yönetim Kurulu üyeleri,  Samsun  İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz'u ziyaret etti. Yeni seçilen yönetim kurulu üyelerini Emniyet Müdürü Yavuz ile tanıştıran Başkan Çakır, emniyet teşkilatı ve basın kuruluşlarının mensuplarının mesai saati gözetmeksizin çoğu asayiş ve benzeri olaylarda beraber çalıştığına vurgu yaptı.

SAHTE ARAÇ KARTLARI

Samsun'da yaşanan asayiş olaylarında görevini yapmakla mükellef olan basın mensuplarına emniyet mensuplarının ilgi ve alaka gösterdiğine, bundan dolayı da başta İl Emniyet Müdürü Yavuz'a ve emniyet mensuplarına teşekkür eden Başkan Çakır, özellikle 'sahte araç kartları' konusunda emniyet müdürlüğü ile ortak hareket edebilmek için Yavuz'la fikir alışverişinde bulundu.

İHBAR HATTI 7/24 AÇIK

Samsun  emniyetinin son zamanlardaki başarılı operasyonlarından da bahseden Yavuz, "Özellikle uyuşturucu ile mücadelede iyi gidiyoruz. Başarılı operasyonlarımız oluyor. Büyük çeteler ve onlara bağlı kollarına, inlerine iniyoruz. Samsun zor kent ancak bizim işimiz de bu zorlukların üzerinden gelebilmek. İşimiz, insanların huzurla ve korkmadan sokaklarda gezmesini sağlamak. Eskiden olduğu gibi 'Bekçi Uygulamamız' başlıyor. Şu anda polis arkadaşlarımızla beraber Samsun'un en ücra köşesini de tanıyorlar. İlerleyen zamanlarda mahallelerde olacaklar. O bölgedeki olumsuz her şeyden haberimiz olacak, kötü niyetli insanlar kötülük yapmaya cayacak. Daha başarılı çalışmalar yapabilmek için vatandaşımızı 0552 155 56 55 nolu Narkomobil Whatsapp İhbar Hattı'na ihbarda bulunmalarını istiyoruz. Bu hatta kesinlikle gizlilik ilkesiyle çalışıyoruz" diye konuştu.

Tayfur KARA

SIRADAKİ HABER
}