HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor'u unutmadılar

Samsunspor'u unutmadılar - Samsunspor Haberleri

Samsun Valisi Osman Kaymak, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan ve belediye başkanları Samsunspor'un 53. kuruluş yıldönümü nedeniyle mesaj yayınladı.

Samsunspor'u unutmadılar

Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsunspor'un kuruluş yıldönümü ile ilgili bir kutlama mesajı yayınladı. Samsunspor'un yönetimsiz kaldığı dönemde kulübe sahip çıkan ve taraftarın gönlünde taht kuran Vali Kaymak, "Samsunsporumuzun 53. kuruluş yıldönümünde o eski günlerine döneceğine yürekten inanıyoruz. Hiçbir zaman seni yalnız bırakmayan büyük taraftarın ile nice başarılı yıllara Samsunspor" açıklaması yaptı. 

ŞEHRİMİZİN SEVDASI SAMSUNSPOR

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan da Samsunspor'u unutmadı. Karaaslan sosyal medya hesabından Kırmızı- Beyazlıların 53. kuruluş yıldönümünü kutlarken, "Yarım asrı aşkın tecrübesiyle şehrimizin sevdası Samsunspor’un kuruluş yıl dönümünü kutluyorum. Kulübümüzün başarısı için alın teri döken tüm sporculara, emek veren yöneticilere ve en çok Samsunspor’a gönül veren tüm hemşerilerime gönülden teşekkür ediyorum" ifadelerine yer verdi.

SAMSUNSPOR HAK ETTİĞİ GÜNLERE ULAŞACAK

“Memleketim Samsun'un sporda dışarıya açılan can damarı Samsunsporumuzun 53. kuruluş yıldönümünü tüm kalbimle tebrik ediyorum” diyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, “Samsunumuzun markası Samsunspor'un başarısı için ter döken tüm sporculara, başarı için emek harcayan teknik heyete ve kulüp yöneticilerine, şartlar ne olursa olsun takımlarını asla yalnız bırakmayan cefakâr ve vefakâr Samsunspor taraftarlarına sizlerin huzurunda bir kez daha teşekkür ediyorum. 1989 yılında yaşadığımız elim kazada hayatını kaybedenleri de bir kez daha saygı ve rahmetle anıyorum. Samsunspor, yeni başkanı ve yöneticileri ile tüm kalbimle inanıyorum ki eski günlerine geri dönecektir. Samsunspor, fazlasıyla hak ettiği mutlu günlere ulaşacak, köklerinden gelen başarı gelenekleri ve zafere olan inancı ile başta Samsunlu hemşehrilerim olmak üzere tüm sporseverlere gurur duyacakları tarihi anlar yaşatacaktır'' dedi.

BAŞKANLARDAN TEŞEKKÜR

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ve 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu ise sosyal medya hesaplarından mesaj yayınladı. Belediye başkanları geçmişte Samsunspor için emek vermiş herkese teşekkür ederken, camianın hak ettiği yere kısa sürede geleceğine inandıklarını ifade etti. 

SIRADAKİ HABER
}