HaberlerBelediyeden, öğrencilere jest

Belediyeden, öğrencilere jest

Havza Belediyesi hizmet araçları, Alan Yeterlilik Sınavı (AYT) için sınav merkezlerine giden üniversite adaylarını taşıdı

Belediyeden, öğrencilere jest

Tahsis edilen araçlar sabah saat 08.30'dan sınav başlangıç saatine kadar ilçe merkezinde tur atarak, sınav merkezlerine yaya olarak giden adayları sınav merkezlerine ulaştırdı.

ÖĞRENCİLERİN YANINDAYIZ

Havza Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürü Ömer Faruk Çörekçioğlu, adayların emeklerinin ziyan olmaması için söz konusu uygulamaya başladıklarını belirtti. Bu kapsamda sınava girecek adaylar için araçları seferber ettiklerini ifade eden Çörekçioğlu, "Öğrencilerimizi sınav merkezlerimize yetiştirmek için elimizden gelen her türlü gayreti göstermekteyiz. Bütün öğrencilerimize Havza Belediyesi olarak başarılar diliyoruz” dedi.

BELEDİYEYE TEŞEKKÜR

Havza Belediyesi ayrıca ilçe merkezinde oluşturulan Sınav Koordinasyon Merkezi ile özellikle ilçe dışından gelen adaylara okul adreslerini bulmaları konusunda yardımcı oldu. İlçe dışından sınav için Havza'ya gelen ve belediyeye ait araçla sınav merkezine giden Resul Bektaş, uygulamadan memnun olduğunu ifade ederek, belediye ekiplerine teşekkür etti. 

SIRADAKİ HABER
}