HaberlerSamsun HaberleriYine tedaviyi kabul etmedi

Yine tedaviyi kabul etmedi - Samsun Haberleri

Samsun'da aşırı dozda alkol alarak yere düştüğü öne sürülen bir kişi, kendisini tedavi etmek isteyen 112 Acil Servis personelini ittirerek tedaviyi kabul etmedi. Aynı kişi yaklaşık 3 ay önce de kendisini bıçaklamış ve tedaviyi kabul etmemişti.

Yine tedaviyi kabul etmedi

Samsun'un İlkadım İlçesi'nde daha önce girdiği psikolojik bunalım sonucu kendini bıçaklayan bir kişi, aşırı alkollü şekilde yere yığıldı. Kendisini tedavi etmek için gelen 112 Acil Servis personelini ise ittirerek tedaviyi kabul etmedi.

ATT'Yİ  İTTİRDİ

Cumhuriyet Caddesi'nde meydana gelen olayda, psikolojik sorunları olduğu ve alkol bağımlısı olduğu öne sürülen 41 yaşındaki R.Ş., cadde üzerinde bir anda yere yığıldı. Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen 112 Acil Servis ekiplerince kontrol edilmek için sedyeye bindirilmek istenen R.Ş., bu sırada uyanarak 'Kimsiniz, beni nereye götürüyorsunuz' deyip sedyeden indi. Acil tıp teknisyeni tarafından tedavi için ikna edilmeye çalışan R.Ş., kabul etmeyip ATT'yi ittirerek uzaklaştı. Yine aynı mevkide fazla alkol alarak kendini bıçaklayan R.Ş., tedaviyi kabul etmemiş fakat ikna edilerek hastaneye götürülmüştü.

Samsun'da bunalıma giren kişi kendini bıçakladı

Tayfur KARA

SIRADAKİ HABER
}