HaberlerGüçlü basın güçlü şehir

Güçlü basın güçlü şehir

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 'Bir şehirde medyanın güçlü olması demek, şehrin ve toplumun güçlü olması demektir' dedi.

Güçlü basın güçlü şehir

19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığı’na seçilen Yusuf Ziya Çakır ve yeni yönetim kurulu üyeleri, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’u ziyaret etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen ve gündeme dair konuların konuşulduğu ziyaret sonrası Başkan Tok, 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çakır ve yeni yönetim kurulu üyelerine ziyaretleri için teşekkür etti.

TOK’A TEŞEKKÜR

Samsun  ve çevresinde cemiyet olarak yapacakları faaliyetleri dile getiren Çakır, “Yerel basın alanındaki çalışmaları ve gazetecilik mesleğini, daha iyi noktalara yükseltmek amacıyla çalışmalarımızı başlatmış bulunuyoruz. Samsun’un en büyük ilçesi olan İlkadım’da da birçok faaliyete İlkadım Belediye Başkanımız Erdoğan Tok’un destekleri ile imza atacağımıza inanıyoruz. Basın ve medya dünyasına verdiği değer için kendilerine cemiyetimiz adına teşekkür ederim” diye konuştu.

BASIN BİR KÖPRÜ

Güçlü bir basın ve medyanın vatandaşlar ile yöneticiler arasında bir köprü olduğunu belirten Başkan Tok ise, “Gazetecilik mesleği çok büyük sorumlulukları bünyesinde barındırıyor. Yerelden genele her zaman hizmet kalitesini arttırmak için önemli bir olgudur. 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyetimizin de başkan ve yönetim kurulu ile mesleki faaliyetlerinde başarılı olacaklarına yürekten inanıyorum” şeklinde konuştu.

SIRADAKİ HABER
}