HaberlerSamsunspor HaberleriTeknik Direktör Taner Taşkın: 'Favori Samsunspor'

Teknik Direktör Taner Taşkın: 'Favori Samsunspor' - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Teknik Direktörü Taner Taşkın, ligin favorisi olduklarını söyledi. Taşkın, 'Grubumuzda şampiyonluğa oynayacak takım sayısı fazla gibi. Bu bizim için önemli değil, çünkü şampiyonluğun favorisi Samsunspor'dur' dedi

Teknik Direktör Taner Taşkın: 'Favori Samsunspor'

İŞİMİZE ODAKLANIYORUZ

Yeni sezonda 2. Lig Beyaz Grupta yer alacak Samsunspor'da çalışmalar hız kazandı. Rakipler ve grup hakkında açıklamalarda bulunan Samsunspor Teknik Direktörü  Taner Taşkın, "Ligin favorisi Samsunspor" dedi. İki grubunda dengeli olduğunu dile getiren Taşkın, "Gruplar dengeli gibi gözüküyor ancak bizim yer aldığımız grupta şampiyonluğa oynayacak takım sayısı fazla. Bunun bizim için pek bir önemi yok, biz sadece işimize odaklanacağız. Bu ligde şampiyonluğun favorisi biziz"dedi.

3 YILI GARANTİ ALTINA ALDIK

Transferde bugünü değil yarınıda düşündüklerini söyleyen Taner Taşkın, "Yaptığımız transferler  Samsunspor'a yakışan bir futbol ortaya koyacak oyuncular. Transferde sadece bu sezonu değil gelecek sezona özgü oyuncuları biraraya getiriyoruz. Elimizde yıldızı parlayacak isimlerde var olacak. Samsunspor'un en az 3 yılını garanti altına aldık. İskeleti sağlam bir oyuncu grubu ile yola çıkacağız.

SIRADAKİ HABER
}