HaberlerHer mahalleye park

Her mahalleye park

Ladik Belediyesi, 67 Mahalleye 67 Oyun Parkı projesi ile her mahalleye yeni parklar ve çocuklara güvenli oyun alanları oluşturmaya devam ediyor.

Her mahalleye park

Ladik Belediyesi, Oyun Parkı projesiyle bugüne kadar hiç parkı olmayan mahalleler başta olmak üzere tüm yerleşim yerlerine park ve spor aletleri kuruyor. Belediye ekipleri ilçeye yeni parklar oluştururken, bazı mevkilere de vatandaşların yararlanması için oyun grupları ve spor aletleri yerleştiriyor.

BİZLERİN EN BÜYÜK GÖREVİ

Ladik merkez mahallelerinde yapımı süren parklarla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Selim Özbalcı, ilçenin her yerine hizmet götürmeye devam ettiklerini ve ulaştırdıkları hizmetlerin 7'den 70'ye tüm vatandaşlara hitap ettiğini söyledi. Özbalcı, “Yolları yenilenen ve modern parklara kavuşan mahallelerimiz, belediye hizmetlerimizin en güzel vitrini haline geliyor. Biz, bu vitrini zenginleştirmek adına hizmetlerimizi bir bir yerine getirip, Ladik’i daha güzel ve daha modern bir görünüme kavuşturuyoruz. 67 Mahallemize 67 Oyun Parkı projesi de bunlarda birisi. Çocuklarımızın güven ve huzur içinde eğlenebilmesi bizlerin en büyük görevidir. Çocuklarımızın ve vatandaşlarımızın oturup soluk alabilecekleri, keyifli zaman geçirebilecekleri oyun alanlarını ve parkları tüm mahallelerimize kazandırıyoruz” dedi.SIRADAKİ HABER
}