HaberlerKadınlardan kurdeleli tepki

Kadınlardan kurdeleli tepki

AK Parti Canik İlçe Kadın Kolları yönetimi, Ağrı'da öldürülen 4 yaşındaki Leyla ve Ankara'da öldürülen 8 yaşındaki Eylül cinayetlerine tepki göstermek amacıyla yakalarına siyah kurdele taktı.

Kadınlardan kurdeleli tepki

AK Parti Canik İlçe Kadın Kolları yönetimi, Ağrı'da öldürülen 4 yaşındaki Leyla ve Ankara'da öldürülen 8 yaşındaki Eylül cinayetlerine tepki amacıyla teşkilat binasında toplandı. Burada çocuk istismarı ve cinayetlerine tepki gösteren Kadın Kolları Başkanı Gülay Korucu ve yöneticiler, yaşanan acılara sessiz kalamayacaklarını ve çocuklara yönelik cinsel istismarı şiddetle kınadıklarını söyledi.

ÇOCUKLAR OYUN OYNAMALI

Devletin çocuk istismarı ve cinayetlerini gerçekleştirenlere en ağır cezayı vereceğine inandıklarını belirten Korucu, "Son zamanlarda ülkemizin değişik yerlerinde çocuklarımızla ilgili aldığımız acı haberler hepimizi derinden üzdü. En son Eylül ve Leyla'nın ölüm haberleri hepimizi derinden sarstı. AK Parti Canik Kadın Kolları olarak son günlerde yavrularımızın kaçırılmasını, yapılan istismar ve katledilmelerini lanetliyoruz. Bu tamamen bir alçaklıktır. Çocuk çocukluğunu yaşamalı. Çocuklar, çocuktur ve oyun oynamaları gerekir. Üzerine titrediğimiz, gözümüzün nuru çocuklarımız bizim geleceğimizdir. Masumiyetin simgesi yavrularımıza yapılan istismarı AK Parti Canik Kadın Kolları ailesi olarak, en önemlisi de anne ve anne adayları olarak kalbimize taktığımız siyah kurdeleler ile kınıyoruz” diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}