HaberlerBu gurur hepimizin

Bu gurur hepimizin

Türkiye Şampiyonalarında elde ettiği başarılar ile Türkiye'nin en iyi amatör kulübü olma başarısı gösteren Atakum Belediyepor, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'yı ziyaret etti. Başkan Taşçı, 'Bu gurur hepimizin'dedi

Bu gurur hepimizin

TAŞÇI TEBRİK ETTİ

Bu sezon Türkiye'nin en iyi amatör kulübü olma başarısına imza atan Atakum Belediyespor Başkanı, teknik ekibi ve takım kaptanları Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'yı makamında ziyaret etti. Atakum Belediyesi Başkanı İshak Taşçı, bu sezon Türkiye Şampiyonası'nda U-16 kategorisinde Türkiye ikincisi U-15, U-17 ve U-19 kategorilerinde Türkiye üçüncüsü olan Turuncu-Mavili kulübün Başkanı Mehmet Aydın'ı, teknik ekibini ve takım kaptanlarını tebrik etti.

ATAKUM FARK YARATTI

Başkan Taşçı, "Kulübümüz bünyesindeki U-15,U-16, U-17, U-19 takımlarımız, Türkiye şampiyonalarında önemli başarılar alarak bizleri gururlandırdı. Atakum belediyespor olarak 3 Türkiye 3.cüsü ve 1 Türkiye 2.cisi alarak Türkiyenin en iyi amatör spor kulübü olduk. Spora ve sporcuya verdiğimiz destekler her zaman sürecek. Takım kaptanlarımız, antrenör ve yöneticilerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Bu gurur hepimizin"dedi.

Salim YILDIZ

 

 

SIRADAKİ HABER
}