Haberler Alican ve Özge'nin en mutlu günü

Alican ve Özge'nin en mutlu günü

Yılmaz Yılmaz Fındık Fabrikası Finans Direktörü Muhammet Sağlam ve Gülşah Sağlam çiftinin oğulları Alican ile İsmail Hakkı-Yıldız Şahin çiftinin kızları Özge, muhteşem bir törenle hayatlarını birleştirdi.

 Alican ve Özge'nin en mutlu günü

Yılmaz Yılmaz Fındık Fabrikası Finans Direktörü Muhammet Sağlam ve Gülşah Sağlam çiftinin oğulları, Çarşamba Ticaret Borsası Başkanı Kazım Yılmaz'ın işadamı yeğeni Alican ile İsmail Hakkı-Yıldız Şahin çiftinin öğretmen kızları Özge, düzenlenen törenle dünya evine girdi.

MUTLULUĞA 'EVET' DEDİLER

Sheraton Grand Otel'de düzenlenen törende, genç çiftin nikahını İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok kıyarken, şahitlikleri ise Kazım Gürol Yılmaz ve Ebru Türker Uğur yaptı. Bir ömür mutluluğa "Evet" diyen çift, davetliler tarafından uzun süre alkışlandı.

YOĞUN KATILIM

Töreni, Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Yılmaz, Karadeniz Fındık İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Azmi Yılmaz, ORSİAD Başkanı Kadir Engin, Atatürkçü Düşünce Derneği Şube Başkanı Işık Özkefeli, Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun, Ordulu ve Samsunlu fındık ihracatçıları ile çok sayıda işadamı ve davetli katıldı.

Şükrü Berk ASKAR

SIRADAKİ HABER
}