HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor'da gövde gösterisi

Samsunspor'da gövde gösterisi - Samsunspor Haberleri

Samsunspor daha önceden anlaşmaya vardığı 9 oyuncuyla toplu imza töreni düzenleyerek adeta gövde gösterisi yaptı. Başkan Yardımcısı Emin Kar, bu oyuncuların hepsinin daha önceden izlendiğini ve ardından transfer edildiğini söyledi

Samsunspor'da gövde gösterisi

İMZALAR ATILDI

Spor Toto 2. Ligi Beyaz Grup ekiplerinden Samsunspor, tam 9 futbolcuyla sözleşme imzalayarak adeta gövde gösterisi yaptı. Düzenlenen törenle Can Muhammet Vural 5, Alperen Bak 4, Erhan Kartal 3, Şahin Şafakoğlu, Metincan Cici, Erhan Şentürk, Okan Dernek, Bilal Gülden ve Burhan Arman da 2'şer yıllık sözleşmelere imza attı. İmza törenlerine Başkan Yardımcısı Emin Kar, Basın Sözcüsü Suat Çakır, Yönetim Kurulu Üyesi Tarık Darende, Başkan Danışmanı Hakkı Yeşilyurt ve futbol komitesinden Ercan Koloğlu ile Celil Sağır da katıldı.

GÜVENİYORLAR

Kırmızı- Beyazlı formayı giyecek olan 9 yeni isim, Samsunspor gibi büyük bir camiada olmaktan mutluluk duyduklarını ve hedefin şampiyonluk olduğunu ifade etti. Başkan Yardımcısı Emin Kar ise, "Bu isimlerin hepsi daha önceden izlenerek alınan oyuncular. Hepsi takımımıza katkı sağlayacaktır. Anlaşmalar iki taraf için de hayırlı olsun" dedi. Törenlere katılan Suat Çakır, Tarık Darende, Hakkı Yeşilyurt, Ercan Koloğlu ve Celil Sağır da, yeni isimlere güvendiklerini, şampiyonluk yolunda takıma büyük katkı sağlayacaklarına inandıklarını söyledi.

SIRADAKİ HABER
}