HaberlerSamsun Haberleriİsmail Kahraman Samsun'a geliyor

İsmail Kahraman Samsun'a geliyor - Samsun Haberleri

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 26. Dönem TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın katılımıyla gerçekleşecek olan toplu açılış törenine tüm Samsunluları davet ederek, 'Toplam değeri 75 milyon TL olan 8 projemizin resmi açılışını gerçekleştiriyoruz' dedi.

İsmail Kahraman Samsun'a geliyor

Atakum Belediyesi tarafından, 4,5 yılda hayata geçirilen 80 projenin 8’i, gerçekleştirilecek olan toplu açılış töreni ile resmi olarak hizmet vermeye başlıyor. 26. Dönem TBMM Başkanı  İsmail Kahraman’ın katılımıyla gerçekleşecek olan toplu açılış törenine tüm Samsunluları davet eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Hayalimizdeki şehir Atakum için üretmeye, çalışmaya ve ilklere imza atmaya devam ediyoruz” diye konuştu.

GÖZLER ATAKUM’DA

Toplam değeri 75 milyon TL olan 8 önemli projenin, Atakum İlçesi’nin değişim ve gelişimine katkı verdiğini ifade eden Başkan Taşçı, “Türkiye’nin gözü Atakum İlçesi’nde. Son dönemde hayata geçirilen projeler, gerçekleştirilen çalışmalar ve birbirinden önemli yatırımlar, bir yandan ilçemizin geleceğine yön verirken, bir yandan da yerel yönetimler noktasında örnek olarak gösteriliyor. Eğitim ve Araştırma Hastanesi Atakum Hizmet Binası, Osmanlı Hamamları, Seyir Tesisleri, Öğrenci Etüt Merkezi, Taflan Sosyal Tesisleri, E-Belediyecilik ve Kent Bilgi Sistemi, Ömer Halisdemir Parkı ve Çay Bahçesi ile 200 km yol yapım çalışmalarımızın resmi açılışlarını gerçekleştiriyoruz. Bu 8 önemli yatırımın değeri 75 milyon TL. Bugüne kadar hayata geçirdiğimiz 80’den fazla projede, tek bir hedefimiz oldu. Daha güçlü, daha yaşanılabilir, daha mutlu bir Atakum hedefi ile dur durak demeden çalışıyoruz. Her şey, ‘Hayalimizdeki şehir Atakum’ için” şeklinde konuştu.

TOPLU AÇILIŞA DAVET

Toplu açılış törenine, 26. Dönem TBMM Başkanı İsmail Kahraman’ın katılacağını söyleyen Başkan Taşçı, “8 önemli projemiz için gerçekleştireceğimiz toplu açılış törenimizi 20 Temmuz 2018 Cuma günü saat:19.00’da gerçekleştiriyoruz. Eğitim ve Araştırma Hastanesi Atakum Hizmet Binası önünde gerçekleştireceğimiz açılış törenimize yoğun bir katılım bekliyoruz. Bu özel günümüzde ayrıca, 26. Dönem TBMM Başkanı İsmail Kahraman da bizlerle birlikte olacak. Bütün hemşehrilerimizi, toplam değeri 75 milyon TL olan 8 önemli projemiz için gerçekleştireceğimiz toplu açılış törenine davet ediyorum. Bu açılış törenimiz, ardından gerçekleştireceğimiz açılışlarımızın da öncüsü olacak. 2018 yılının kalan ayları, tamamladığımız onlarca projenin açılışıyla devam edecek. Vatandaşlarımıza söz vermiştik. Atakum İlçesi’nin değerine daha da değer katacağız demiştik. Şimdi bu sözümüzü tutmanın gururunu yaşıyoruz” ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ HABER
}