HaberlerPolis müdüründen alkışlanacak sözler

Polis müdüründen alkışlanacak sözler

Mezuniyet töreninde göreve yeni başlayan polislere seslenen Kayseri Polis Okulu Müdürü Metin Tanrıver 'Hiç kimseye, bir örgüte, cemaate ya da tarikata, şıha şeyhe, bağlı olmayacaksınız... Bağlı olacağınız tek yer devlettir' dedi. Tanrıver'in konuşması salondan büyük alkış aldı.

Polis müdüründen alkışlanacak sözler

Mezuniyet töreninde göreve yeni başlayan polislere seslenen  Kayseri Polis Okulu Müdürü Metin Tanrıver “Hiç kimseye, bir örgüte, cemaate ya da tarikata, şıha şeyhe, bağlı olmayacaksınız... Bağlı olacağınız tek yer devlettir” dedi. Tanrıver’in konuşması salondan büyük alkış aldı.

ÖNEMLİ ÖĞÜTLER VERDİ

Kayseri'deki konferans salonunda konuşan  POMEM Müdürü Metin Tanrıver, milyonların duygularına tercüman olan uyarılar yaptı.

Müdür Tanrıver yeni mezunlara şu öğütleri verdi:

DEVLETE BAĞLI OLUN

“Hiçbir kimse ya da örgüte, hele hele hiçbir cemaate ya da tarikata, hiçbir şıha ya da şeyhe bağlı olmayacaksınız. Sizlerin bağlı olacağı tek bir yer vardır, o da devlettir…”

Kayseri'deki merkezin konferans salonunda düzenlenen 2018 eğitim öğretim yılı 21. dönem yemin töreni, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Törende konuşan Kayseri POMEM Müdürü Metin Tanrıver, aileleri tarafından kendilerine teslim edilen gençleri, eğiterek yarınlara hazırladıklarını belirterek böyle iyi bireyler yetiştirdikleri için öğrencilerin ailelerine teşekkür etti.

SIRADAKİ HABER
}