HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor'da sırada kaleci var

Samsunspor'da sırada kaleci var - Samsunspor Haberleri

Basın Sözcüsü Suat Çakır, kale hariç her bölgede alternatifli bir kadro kurulduğuna işaret ederek, 'Kaleci de transfer edip noktayı koyabiliriz. Ama taraftarımıza başka sürprizler de yapabiliriz' dedi.

Samsunspor'da sırada kaleci var

15 TRANSFER

Samsunspor yönetimi iç transferde Furkan Köse, Ercan Yazıcı, Berat Boz, Erkam Reşmen, Burhan Arman, Oğuz Gürbulak, Enes İslam İlkin, Furkan Yıldırım ve Alperen Pak'la yola devam etme kararı alıp, Nuri Terliksiz, Şahin Şafakoğlu, Erhan Kartal, Canberk Dilaver, Bilal Gülden, Savaş Yılmaz, Okan Dernek, İrfan Başaran, Metincan Cici, İlyas Kubilay Yavuz, Erkan Şentürk, Samet Asatekin, Ramazan Çevik, Bahattin Köse ve Can Muhammet Vural'ı ise renklerine bağladı. Bu 24 kişilik kadro ve altyapıdan kadroya dahil edilen genç kaleci Hasat Konya ile Erzurum kampına bugün başlayacak olan  Samsunspor'da transfer de büyük ölçüde tamamlandı.

İYİ BİR KADRO

Samsunspor Basın Sözcüsü Suat Çakır, iyi bir kadro kurulduğuna işaret ederek, "Yönetimimizin çalışmaları, futbol komitesinin izlenimleri ve hocamızın isteğiyle güçlü, alternatifli ve geleceğe yönelik bir kadro kuruldu. Yaptığımız transferler konusunda çok güzel yorumlar alıyoruz. Şu anda kale hariç her bölgede alternatifli bir kadromuz var. İyi bir kaleci de transfer edip noktayı koymak istiyoruz. Ancak tabiki Mehmet Batdal da dahil olmak üzere başka mevkiler için görüşmeler sürüyor. Bu görüşmelerden de taraftarımızı heyecanlandıracak isimler çıkabilir. Erzurum kampında eksiklerini tamamen giderecek olan takımımızın lige de fırtına gibi başlayacağına inanıyorum" dedi.

SIRADAKİ HABER
}