HaberlerBaşkanın festival gururu

Başkanın festival gururu

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç bu yıl ikincisi düzenlenen KapıkayaFest'te görev alan personeline teşekkür ederek, 'Festivalimizi alnımızın akıyla tamamladık' dedi

Başkanın festival gururu

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç bu yıl ikincisi düzenlenen Kapıkaya Doğa Sporları ve Kültür Festivali’nde görev alan personel ile bir araya geldi.

ORTAK BAŞARI

Başkan Kılıç, 25-29 Temmuz tarihleri arasında 150 personelin görev aldığı festivalle ilgili, "Bafra’mız için büyük önem taşıyan ve binlerce kişinin iştirak ettiği festivalimizi alnımızın akıyla tamamladık. Hazırlıkları aylarca süren festivalimizin sorunsuz başlaması, devam etmesi ve sonuçlanmasında tüm ekibimizin büyük emeği var. Festivalimizi sahiplendiğiniz ve üzerinize düşen görevi eksiksiz yerine getirdiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu tip organizasyonlar ekip anlayışı içinde hareket edildiğinde başarıya ulaşır. Tüm katılımcılarımız burada bulunmaktan dolayı mutluluklarını her platformda dile getirdiler. Bu belediye personelimizin ortak başarısıdır" diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}