HaberlerSamsunspor HaberleriŞampiyonluk çok yakışacak

Şampiyonluk çok yakışacak - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Başkan Yardımcısı Emin Kar, İsmail Uyanık önderliğinde şampiyon olacak bir kadronun kurulduğunu belirterek, 'Belki de yıllardır böyle bir planlamayla sezon başı geçirilememişti. Bunun için İsmail başkana teşekkür etmek gerekiyor. Artık camianın yapacağı tek şey var takıma destek olmak. Samsunspor'a şampiyonluk çok yakışacak' dedi.

Şampiyonluk çok yakışacak

MAÇI İZLEYECEKLER

Samsunspor'da Başkan Yardımcısı  Emin Kar ve futbol komitesindeki Ercan Koloğlu ile Celil Sağır, bugünkü Batman Petrolspor maçını izlemek için dün Erzurum'a hareket etti. Burada takımın son durumunu gözlemleme fırsatı da bulacak olan Başkan Yardımcısı Emin Kar, "Sezon başı müthiş bir iş çıkarttık. Belki de  Samsunspor yıllardır böyle planlı ve sorunsuz bir sezon başı geçirmemişti. İsmail Uyanık başkanımızın önderliğinde şampiyon olacak bir kadro kuruldu. Hem de ligin başlamasına bir ay kala. Şimdi iş hocamızda. Kendisine de güveniyoruz" diye konuştu.

BİLMEDİĞİMİZ BİR LİG

Emin Kar, "Bu lig tanımadığımız bilmediğimiz bir lig. Çok zorlu ve çetin geçecek. Bir tek hedefimiz var o da şampiyonluk. Bunun için tüm camiadan ve taraftarlardan destek bekliyoruz. Sosyal medyada bizlere gelen tepkilerde görüyoruz ki taraftarlar her şeyden çok memnun. Ayaklarımız yere basar bir şekilde yolumuza devam etmeliyiz. Samsunspor taraftarının da desteğiyle inşallah bu yıl 1. Lig'e, önümüzdeki yıl da Süper Lig'e çıkacağız. Şampiyonluk Samsunspor'a çok yakışacak. İnşallah gece gündüz demeden saatlerde çalışmanın meyvelerini lig başladığında toplayacağız ve mutlu sona ulaşacağız" dedi.

SIRADAKİ HABER
}