HaberlerSamsun HaberleriAK Parti Samsun Milletvekili Yılmaz: Mutluluğa ortak oldu

AK Parti Samsun Milletvekili Yılmaz: Mutluluğa ortak oldu - Samsun Haberleri

Geleneksel Sünnet Şöleni'ne katılan AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, 'Çocukların ve ailelerin mutluluklarına ortak olmak bizleri memnun etti' dedi

AK Parti Samsun Milletvekili Yılmaz: Mutluluğa ortak oldu

Vezirköprü Belediyesi’nin 10. Geleneksel Sünnet Şöleni'nde 123 çocuk sünnet edildi. AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz da Sünnet Şöleni'ne katılarak, ailelerin mutluluğuna ortak oldu.

AİLE ORTAMINDA ŞÖLEN

Şölende konuşan Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, “Çocuklarımızla her yıl toplu sünnet etkinliğinde buluşuyoruz. Bir aile ortamında çocuklarımız sünnet oluyor. Bu güzel anı birlikte paylaşıyor” ifadelerini kullandı.

HAYIRLI BİR GÖREV

Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz ise çocukların bu güzel anına ortak olmaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek, “Ailelerimiz, çocuklarımız çok heyecanlı. Onların bu mutluluklarına ortak olmak bizleri memnun etti. Vezirköprü Belediyesi hayırlı ve önemli bir görevi üstlendi. 10 yılda bin 500 çocuğumuz sünnet oldu” şeklinde konuştu.

KUR’AN-I KERİM OKUNDU

Öte yandan programda Kur’an-ı Kerim okundu, sünnet olan çocuklara hediye verildi. Programa ayrıca Kaymakam Yunus Emre Altuner, Havza Belediye Başkanı Murat İkiz de katıldı.

SIRADAKİ HABER
}