HaberlerAydın HaberleriErdoğan, vefa yemeği ile üst görevine uğurlandı

Erdoğan, vefa yemeği ile üst görevine uğurlandı - Aydın Haberleri

Aydın'da esnaf ve sanatkara yıllardır hizmet veren Türkiye Halk Bankası Aydın Merkez Şube Müdürü Murat Erdoğan, 3. Bölge koordinatörü olarak İzmir'e atandı. Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifleri Birliği 3. Bölge Başkanı Necip Saraç tarafından düzenlenen yemekle Erdoğan bir üst görevine uğurlandı.

Erdoğan, vefa yemeği ile üst görevine uğurlandı

Aydın'da bir otelde gerçekleştirilen veda yemeğine eşi ADÜ Öğretim üyesi Doç. Dr. Dilşen İnce Erdoğan ile katılan Murat Erdoğan duygusal anlar yaşadı. Programın veda yemeği değil vefa yemeği olduğunu belirten 3. Bölge (Aydın Muğla İlleri) Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifleri Birliği Başkanı Necip Saraç, yemekte yaptığı konuşmada vefanın önemine değindi.
Esnaf ve sanatkarın her zaman vefakar insanlar olduğunu ve kendisine yapılan iyilik ve güzellikleri hiçbir zaman unutmadığını belirten Başkan Saraç, 'Bu nedenle bu yemeğin adını veda değil vefa yemeği diyoruz. Murat Bey, Aydın'da görev yaptığı süre içerisinde her zaman esnaf ve sanatkarın yanında oldu. Esnafın derdi ile dertlendi, sevincine ortak olmaya özen gösterdi. Birlikte mesai yaptık. Bu süre içerisinde Aydın şehrimize en iyi şekilde adapte olup Efe ruhlu bir dostumuz oldu. Aydın esnafı adına böylesine çalışkan bir dostumuzun ilimizden gitmesine üzgünüz ancak bir üst göreve yükselmesinden dolayı da sevinçliyiz' diyerek Murat Erdoğan'a Efe figürlü plaket takdim etti.
Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen vefa yemeğine 3. Bölge Birliği Başkan Vekili ve Kuşadası Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Halit Şakar, Aydın Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Karabenli, Aydın Şoförler Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Semih Özmeriç ve Halk Bankası Aydın Sanayi Şube Müdürü Birol Çorlu ile Bölge Birliği personeli katıldı.EN ÇOK OKUNANLAR

Afyonkarahisar'da otomobil işçileri taşıyan minibüsle çarpıştı: 4 yaralı

1 Afyonkarahisar'da otomobil işçileri taşıyan minibüsle çarpıştı: 4 yaralı

Süper Kupa, Atletico Madrid'in

2 Süper Kupa, Atletico Madrid'in

Kocaeli polisinden geniş çaplı bayram uygulaması

3 Kocaeli polisinden geniş çaplı bayram uygulaması

Sahibinin her yerde aradığı motosiklet terk edilmiş halde bulundu

4 Sahibinin her yerde aradığı motosiklet terk edilmiş halde bulundu

Önündeki araca çarpan sürücü her şeyini bırakıp kaçtı

5 Önündeki araca çarpan sürücü her şeyini bırakıp kaçtı

Kendini hırsızlıkla suçlayan kişiyi öldürdü

6 Kendini hırsızlıkla suçlayan kişiyi öldürdü

İstanbul'da taksicilerden ABD Başkonsolosluğu önünde protesto

7 İstanbul'da taksicilerden ABD Başkonsolosluğu önünde protesto

Elektrik direği devrildi, kazalar peş peşe geldi

8 Elektrik direği devrildi, kazalar peş peşe geldi


SIRADAKİ HABER
}