Haberler'Durmadan çalışacağım'

'Durmadan çalışacağım'

Samsun Ülkü Ocakları Başkanlığı görevine başlayan Aslan Kösef, 'Bu onurlu göreve layık olmak amacıyla gecemi gündüzüme katarak, dur durak bilmeksizin çalışacağım' dedi.

'Durmadan çalışacağım'

Samsun  Ülkü Ocakları Başkanı Aslan Kösef, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, birlik ve beraberlik mesajı verdi. Göreve geldikten sonra ilk açıklamasını yapan Kösef, "Bu dava hiçbir kişisel beklentisi olmadan, kendinden, ailesinden ve işinden fedakârlık yaparak Türk milletine hizmetkârlıktan başka gayesi olmayanların davası. Bu onurlu göreve layık olmak amacıyla gecemi gündüzüme katarak, dur durak bilmeksizin çalışacağım" dedi.

ALTINTAŞ'A TEŞEKKÜR

Kösef, "Mete Han'ın otağında başlayıp, Yesevi’nin dergâhında şekillenen, Osman Bey'in ocağında filizlenip, 3 kıtaya şan ve şeref götüren, en zor dönemde bandırma vapuru ile Samsun'a çıkan Mustafa Kemal Paşa'nın içindeki bu ruhun günümüzdeki yansıması olan Ülkü Ocakları'nın il başkanlığı gibi kutlu bir davaya başkan olarak atandım. 16 Nisan Referandumu ve 24 Haziran genel seçim gibi zorlu süreçleri başarı ile atlatan, OHAL döneminde Ülkü Ocakları il başkanlığı görevini başarı ile sürdüren, kardeşim, arkadaşım, ülküdaşım Yalçın Altıntaş'a yaptığı hizmetlerden dolayı bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum" ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ HABER
}