HaberlerSiniSofram'dan baş başa kahvaltı

SiniSofram'dan baş başa kahvaltı

Lezzet ve keyfi bir arada sunan SiniSofram ailesi, ''Takip sizden baş başa kahvaltı bizden' sloganıyla başlattığımız kampanyaya katılmak için @sinisofram hesabını takip edip, en az 3 arkadaşınızı etiketlemeniz yeterli olacaktır' diyerek çekilişi başlattı.

SiniSofram'dan baş başa kahvaltı

"Lezzet ve Keyfi" bir arada sunan SiniSofram ailesinin, 7 şanslı çifte baş başa kahvaltı hediye ettiği çekilişine yoğun ilgi gösterildi. Bu ilgiden dolayı çok memnun olduklarını belirten SiniSofram ailesi, @sinisofram instagram hesabını takip eden ve etmek isteyenlere de en kısa zamanda yeni çekilişlerle kazandırmaya devam edeceklerini söyledi.

Lezzet ve keyfi bir arada sunan SiniSofram ailesi, "'Takip sizden baş başa kahvaltı bizden' sloganıyla başlattığımız kampanyaya katılmak için @sinisofram hesabını takip edip, en az 3 arkadaşınızı etiketlemeniz yeterli olacaktır" diyerek çekilişi başlattı.
Çekiliş sonucu 25 Temmuz’da açıklandı. Ancak çekilişe yoğun ilgi gösterilmesi nedeniyle 5 şanslı çift yerine 7 şanslı çift baş başa kahvaltı kazandı. 'Takip sizden baş başa kahvaltı bizden' diyen Sinisofram ailesi, @sinisofram instagram hesabını takip eden ve etmek isteyenlere de en kısa zamanda yeni çekilişlerle kazandırmaya devam edecek.

Sizler de kazanmak istiyorsanız @sinisofram instagram hesabını takip edin.

SIRADAKİ HABER
}