HaberlerMersin HaberleriMersin GİAD'dan üretim ve yatırım çağrısı

Mersin GİAD'dan üretim ve yatırım çağrısı - Mersin Haberleri

Mersin Girişimci İş Adamları Derneği (Mersin GİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet İzol, 'Türkiye olarak çok ciddi bir spekülatif saldırı ile karşı karşıyayız. el ele vererek bu zor günleri de atlatacağız. Daha çok üretip, daha çok yatırım yapacağız' dedi.

Mersin GİAD'dan üretim ve yatırım çağrısı

Türkiye'nin karşı karşıya kaldığı ekonomik saldırıya ilişkin açıklamalarda bulunan İzol, millet ve iş dünyasının el ele vererek Türkiye'yi bu ekonomik daralmadan çıkaracağına inandıklarını söyledi.

'Hükümetin aldığı kararların arkasındayız'
Türkiye'nin güçlü bir ekonomiye sahip olduğunu ancak daha çok üretip daha çok yatırım yapılması gerektiğini kaydeden İzol, 'İnsanlar fırsatçı yaklaşımlar ile bu işlerin içine girerek zarar görmemeli ve ülkemize zarar getirmemeli. Hükumetimizin, milletimizin ve iş dünyasının refahı adına atacağı adımların iş dünyasını rahatlatıcı ve somut olacağına inanıyoruz. Kararlı duruşumuzdan asla vazgeçmeyerek, üretime, istihdama ve yatırımlarımıza devam edeceğiz. Bugün ekonomide yaşanan gelişmelerin normal olmadığı çok açık ve net ortadadır' ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ HABER
}