HaberlerSeviye Eğitim Kursu farkını ortaya koyuyor

Seviye Eğitim Kursu farkını ortaya koyuyor

'Ulusal Marka Yerel Güç' sloganıyla ve 'Aklın ve Bilimin Işığında' ilkesiyle eğitim hayatına başlayan Seviye Özel Öğretim Kursu, kurucu beş öğretmeni ve muhteşem eğitim kadrosuyla Samsun'da adından sıkça söz ettirmeye başladı

Seviye Eğitim Kursu farkını ortaya koyuyor

13 Ağustos 2018 tarihinde İlkadım İlçesi Kale Mahallesi Şehit Pilot Yzb. Tunç Fidaner Sokak'taki adresinde eğitime başlayan Seviye Özel Öğretim Kursu, Türkiye geneli deneme sınavları, öğretici yayınları, performans değerlendirme sınavları, kurumsal ödev takip sistemi ve öğrencilerine sunduğu fiziki imkanlar ile özel öğretim kursları arasında farkını şimdiden ortaya koydu.

YENİ EĞİTİM MODELİ İLE

9, 10, 11, 12. sınıf ve mezun grubu öğrencilerinin yoğun ilgi gösterdiği Seviye Özel Öğretim Kursu, özellikle eğitim kadrosuyla dikkatleri üzerine çekiyor. Geçmiş yıllarda büyük başarılara imza atarak Türkiye’nin önemli üniversitelerinin önemli bölümlerine öğrenciler göndermiş olan nitelikli öğretmenlerin bir araya geldiği Seviye Özel Öğretim Kursu, VIP sınıf seçeneğiyle Samsun’da yepyeni bir eğitim modelini öğrencilerine sunuyor. Bu model ile farklı düzeylerdeki öğrencilere farklı seçenekler sunarak onların kendilerine uygun eğitim modelini seçmelerine imkan hazırlıyor.

GELECEĞE IŞIK TUTUYOR

Samsun’un en gözde okullarının öğrencilerinin tercih noktası olan Seviye Eğitim Kursu, yeni sınav sistemine uygun eğitim yöntemleri, profesyonel rehberlik servisi ve kurumsal kimliği ile Samsun’da eğitim alanında büyük başarılara imza atmayı hedefliyor. Seviye Özel Eğitim Kursu Kurum Müdürü ve kurucu öğretmenlerinden biri olan Hürriyet Demirel, özellikle üniversiteye hazırlık noktasında iddialarını ortaya koyarak "Samsun’da geçmişte elde ettiğimiz başarılar bizim geleceğimize tutulan bir fenerdir. Biz de bu fenerle öğrencilerimize yol gösterip onları ideallerine kavuşturmayı hedefliyoruz. Samsun halkının Seviye Eğitim Kurumlarına göstermiş olduğu yoğun ilgi de bu kuruma olan güveni ve inancı ortaya koyuyor" şeklinde konuştu.





SIRADAKİ HABER
}