Haberler AK Parti, Türkiye'yi dönüştürdü

AK Parti, Türkiye'yi dönüştürdü

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da yer aldığı 'Kuruluşundan Bugüne AK Parti' başlıklı sempozyuma katılan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Türkiye'nin 17 yılda tüm engellemelere rağmen her alanda hayal edilemeyen dönüşüme imza attığını söyledi.

 AK Parti, Türkiye'yi dönüştürdü

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı (SETA) tarafından AK Parti'nin kuruluş yıldönümü dolayısıyla düzenlenen "Kuruluşundan Bugüne AK Parti" başlıklı sempozyuma katıldı. Ankara Congresium'da gerçekleşen ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katıldığı sempozyumda Türkiye'nin, AK Parti iktidarları döneminde 17 yıllık dönüşümü anlatılırken, Başkan Genç, Türkiye'nin 17 yılda tüm engellemelere rağmen her alanda hayal edilemeyen dönüşüme imza attığını vurguladı.

TÜRKİYE HEDEFİNE ULAŞACAK

AK Parti'nin kurulduğu günden bugüne ülkede birçok yenilik gerçekleştirdiğini ifade eden Başkan Genç, “AK Parti mensupları olarak ilk günkü heyecan, azim ve inançla hizmet etme sorumluluğunun idraki içerisinde çalışmaya devam ediyoruz. Ülkemiz, cumhuriyetimizin 100. yılı olan 2023'te Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın koyduğu hedefler doğrultusunda tüm engellemelere ve zorluklara rağmen bu hedeflere ulaşacak" dedi.

OMUZ OMUZA YÜRÜYECEĞİZ

AK Parti'nin 14 seçim kazandığını hatırlatan Başkan Genç, "AK Parti ilk günden itibaren ekonomi, eğitim, sağlık, askeri, ulaşım gibi birçok alanda dönüşüm sağladı. AK Parti aynı zamanda siyaseti dönüştürdü. Bütün bunlar güçlü bir lider önderliğinde gerçekleşti. Milletimizin, AK Parti'ye olan desteği, ülkemizin istiklal ve istikbaline verdiği destekle doğru orantılıdır. İşte bu sebepten dolayı milletimiz ile omuz omuza hareket ederek 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine aynı kararlılıkla yürüyeceğiz" diye konuştu.

SALDIRIYI KAZANACAĞIZ

Kurulduğu günden bugüne Türkiye'nin büyümesini istemeyenlerin, AK Parti'yi hedef olarak gördüğünü de dile getiren Başkan Genç, "Karanlık odaklar her türlü kirli oyunlarını partimiz ve milletimiz üzerinde oynadılar. Ne 17-25 Aralık'taki ne de 15 Temmuz'daki hain oyunlar milletimizi, partimizi, devletimizi parçalamaya yetmedi. Şimdi de ekonomimize çok yoğun bir saldırı var. Hiçbir şer oyunu bu birlikteliğimizi bozamayacak. Ne yaparlarsa yapsınlar bu ekonomik saldırıyı da Allah'ın izni ve milletimizin desteğiyle kazanacağız. 2023'e 5 yıl kala milletimizden aldığımız destekle Türkiye, dünyanın en gelişmiş ülkeleri arasındaki yerini alacak" ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ HABER
}