Haberler İlkadım'da yaz boyu temizlik

İlkadım'da yaz boyu temizlik

İlkadım Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, yaz ayı boyunca ilçe genelinde kapsamlı temizlik çalışması yürütüyor.

 İlkadım'da yaz boyu temizlik

Park ve yeşil alanlarda yaz süresince temizlik çalışmaları gerçekleştirdiklerini ifade eden İlkadım Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Erdoğan Zengin, yeşil alanlarda ve parklarda ağaç bakım ve budama, çim biçme, yabani ot temizliği, park bakım ve revize çalışmalarının aralıksız sürdüğünü dile getirdi.

İLKADIM İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Belediye olarak halkın ortak kullanımına açık tüm alanları temiz, sağlıklı ve bakımlı halde tutmak için çalışma gerçekleştirdiklerini belirten Zengin, “Daha yeşil bir İlkadım için çalışıyoruz. İlçemizde ağaçlandırma ve yeşille buluşturmanın yanı sıra, doğayı koruma vazifemizi de yerine getiriyoruz. Doğayı ve yeşili koruma ve sahip çıkma sadece bizim vazifemiz değil, vatandaşlarımızın da sorumluluğundadır. Bu manada yeşil alanların tamamında çim biçme ve temizlik çalışmasını yapıyoruz. Güzel havalarda çocuklarımız ve ailelerimiz yeşil alan ve parklarda daha fazla vakit geçirmeye başlıyorlar. Bizlere düşen görev de vatandaşlarımıza ferah temiz bir park sunmak. Mevcut parklarımız ve yeşil alanlarda yapılan bakım çalışmaları kapsamında yabani ot temizliği, ağaç budama, çim biçme çalışmaları da aralıksız devam ediyor” diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}