HaberlerSamsunspor HaberleriTaner Taşkın: 'Seyir zevki yüksek bir takım izleteceğiz'

Taner Taşkın: 'Seyir zevki yüksek bir takım izleteceğiz' - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Teknik Direktörü Taner Taşkın, ligin ilk maçına kadar tüm eksikleri tamamlayarak seyir zevki ve mücadele gücü yüksek bir takım izlettireceklerini söyledi.

Taner Taşkın: 'Seyir zevki yüksek bir takım izleteceğiz'

Yeni sezon hazırlıklarını Erzurum'da sürdüren Spor Toto 2. Lig ekiplerinden  Samsunspor'da moraller yerinde. Tokatspor ile oynanan hazırlık maçında ortaya konulan futbol ve alınan sonuç teknik heyetin yüzünü güldürdü. Yarın da Anadolu Selçukspor ile bir hazırlık maçı yapacak olan Kırmızı-Beyazlı takımda, Samsunspor Teknik DirektörüTaner Taşkın, önemli açıklamalarda bulundu.

'ÖNEMLİ ADIMLAR ATTIK'

Oyuncularının ortaya koyduğu mücadeleden memnun olduğunu ifade eden Taner Taşkın, 'İkinci etap çalışmalarında planladığımız 5 maç takımın oyun felsefesini yerleştirme açısından çok önemliydi. Şu süreçte bu felsefeyi hayata geçirme adına önemli adımlar attık. Takım içi rekabetin yüksekliği, bizleri hedefe ulaştıracak ana unsur olacak. Zira her mevkide birbirinden değerli ikişer oyuncu var. Bu rekabeti avantaja çevirmeyi bildiğimizde hiç sorun kalmayacak. Ligin ilk maçına kadar, tüm eksiklerini tamamlamış, seyir zevki ve mücadele gücü yüksek bir Samsunspor izlettireceğimizi vaat ediyoruz' dedi.

SAMSUNSPOR'DA MORALLER YÜKSEK

Öte yandan günü tek antrenmanla geçiren Samsunspor, çabukluk ve kuvvet çalışmasının ardından ayak tenisi oynadı. Oldukça neşeli geçen ayak tenisi maçında futbolcuların birbirleriyle şakalaşmaları ve morallerinin yüksek olması da dikkat çekti. Öte yandan kombine satışları için de bir takım yenilikler ve girişimlerde bulunan yönetim, 27 Ağustos tarihinde başlayarak tüm ilçelerde kombine aracı tahsis edecek. İlçelerde de kombine satışına başlayacak olan Samsunspor, bu sezon taraftar rekoru kırmak istiyor.

 

SIRADAKİ HABER
}