HaberlerBilgi Okulları Haber Medya'da

Bilgi Okulları Haber Medya'da

Samsun Bilgi Okulları öğrencileri, Haber Medya Grubu'nu ziyaret etti. Borkonut Niş İş Merkezi'ndeki çalışma ofislerini gezen öğrenciler, personelin çalışmaları hakkında bilgi aldı ve sorular sordu

Bilgi Okulları Haber Medya'da

Haber Medya Grubu'nu ziyaret eden Samsun Bilgi Okulları öğrencileri, Borkonut Niş İş Merkezi'ndeki çalışma ofislerini gezdi.

Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun ile Haber Medya Haberler Müdürü Erdem Erol'un yanı sıra Haber Medya çalışanlarından yayıncılık konusunda bilgiler alan minik öğrenciler, televizyon ve radyo yayınlarını yerinde gördü.

ÖĞRENCİLERE MESLEK BİLİNCİ
Samsun Bilgi Okulları Anasınıfı öğretmenlerinin katıldığı etkinlik ile ilgili konuşan Anasınıfı Koordinatör Öğretmeni Ayşe Hanik, Haber Medya Grubu'nun Samsun için önemli bir yayın kuruluşu olduğunu belirterek, "Çocuklara küçük yaşta meslek bilincini aşılamak ve meslek seçimlerini bilinçli yapmaları için bu tarz geziler yapıyoruz. Bugün de çok verimli bir gezi gerçekleştirdik. Çalışma ofisleriniz ve yerleşkenizi çok beğendik. Bizlere bu imkanı sağlayan Sayın Necdet Uzun'a veHaber Medya personeline teşekkür ederiz" diye konuştu.

Pirsu DÜZGÜN 

SIRADAKİ HABER
}