HaberlerSamsun HaberleriBaşkan Togar'dan, 'kavga' açıklaması

Başkan Togar'dan, 'kavga' açıklaması - Samsun Haberleri

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Tekkeköy'de 2 samimi arkadaş arasında çıktığı iddia edilen ve büyüyen kavgayla ilgili, 'Durum abartılmış, öyle büyütülecek kadar bir şey yok' dedi.

Başkan Togar'dan, 'kavga' açıklaması

Samsun'un Tekkeköy İlçesi'nde Cumhuriyet Meydanı'nda yaşanan ve çok sayıda kişinin karıştığı, yaralandığı iddia edilen kavgayla ilgili Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar açıklamalarda bulundu.

Samsun'da 100 kişi birbirine girdi! 10 yaralı

KİMSE ŞİKAYETÇİ DEĞİL

İlçede sıkıntılı bir durum olmadığını kaydeden Togar, "Arkadaşlar arasında, çocukların ve gençlerin de katıldığı maalesef kimi zaman da böyle büyüyen bir şey. Aslında öyle büyütülecek kadar bir şey yok. Tekkeköy'ün aynı günde pazarının da olması böyle büyük bir algıyı doğurmuştur. Bundan dolayı büyütülmüş bir şey. Maalesef böyle olaylarda seyirci de çok oluyor. Kavgaya karışanlar Tekkeköylü, herhangi bir gözaltı yok. Taraflar birbirinden şikayetçi değil. Kavgadan dolayı ufak tefek yaralanmalar olmuştur mutlaka. Kavgaya karışan 1 arkadaşımız esnaf, ama söylenildiği gibi diğer esnaflara sıçraması veya yağma söz konusu değil. Çok abartmışlar" diye konuştu.

Zerrin SOMUNCU

SIRADAKİ HABER
}