Haberler Mutluluğa yelken açtılar

Mutluluğa yelken açtılar

Merhum gazeteci Ferruh Çetin ve merhum Süreyya Çetin'in, Haber Medya Grafik Servisi'nde görev yapan kızları Selin ile Zehra-Necati Yazıcı çiftinin oğulları Musa, muhteşem bir törenle dünya evine girdi.

 Mutluluğa yelken açtılar

Samsun  Gazeteciler Cemiyeti'nin kurucularından, merhum gazeteci Ferruh Çetin ve merhum Süreyya Çetin'in,  Haber Medya Grafik Servisi'nde görev yapan kızları  Selin Çetin ile Zehra-Necati Yazıcı çiftinin Agromec'te görev yapan oğulları Musa Yazıcı yaşamlarını birleştirdi.

NECDET UZUN ŞAHİTLİK YAPTI

Fuariçi'ndeki Set Düğün Salonu'nda gerçekleştirilen tören, kıyılan nikah ile başladı. Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun ve Haber Medya Satış ve Destek Şefi Yalçın Özen ile Yasemin Yorulmaz, İclal Aksoy, Kerem Özal, İsmail Yılmaz'ın şahitliklerini üstlendikleri nikahta genç çift, mutluluğa 'evet' dedi. Çifte aile cüzdanlarını veren ve bir ömür mutluluk dileyen Necdet Uzun, "Aile cüzdanları hep hanımlara verilir. Ben de elbette bunu Selin'e vereceğim, ama şunu belirtmek istiyorum; Selin, hayata karşı güçlü duruşuyla bunu sonuna kadar hak etti" dedi.

Nikahın ardından düğüne geçilirken, çift ilk dansı gerçekleştirdi. Genç çifti bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayan davetliler ise çalınan oyun havalarıyla gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlendi.

Barış BUDANOĞLU

SIRADAKİ HABER
}