HaberlerÖnemli olan zoru başarmak

Önemli olan zoru başarmak

Zabıtalarla bir araya gelen Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, 'Yaptığınız iş zor bir iş, önemli olan zoru başarabilmek. Kırıp dökmeden problemleri çözeceğiz' dedi

Önemli olan zoru başarmak

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, Zabıta Haftası dolayısıyla belediye bünyesinde görev yapan zabıta personeliyle, Belediye Meclis Salonu’nda bir araya geldi. Personelin haftasını kutlayan Başkan İkiz, zabıtanın zor bir görev üstlendiğini ifade etti.

HAFTANIZI KUTLUYORUM

Zabıta teşkilatının köklenmiş bir teşkilat olduğunu ifade eden Başkan İkiz, “Zorlu çalışma koşullarında iyi niyetle, samimiyetle, yeri geldiğinde saygıda, nezakette kusur etmeden, yeri geldiğinde de devletin ciddiyetini göstereceğiz. Yaptığınız iş zor bir iş, önemli olan zoru başarabilmek. Kırıp dökmeden problemleri çözeceğiz. Sizin göreviniz belli bir disiplini sağlamaktır. Göreviniz sizlere büyük yükler ve sorumluluklar getiriyor. Bu yüklerin altında kalmadan, özverili, çalışkan ve adaletli biçimde çalışmaya devam edeceğinizi biliyorum. Tüm zabıtalarımızın Zabıta Haftasını ve zabıta teşkilatının 192. kuruluş yıldönümlerini kutlar, görevlerinizde başarılar dilerim” şeklinde konuştu.

Konuşmanın ardından Başkan İkiz, Zabıta Müdürü Erkan Demir ve personeline çiçek takdim etti. İkiz’e Belediye Halkla İlişkiler Müdürü Ömer Faruk Çörekçioğlu da eşlik etti.

SIRADAKİ HABER
}