HaberlerSamsun HaberleriErkan Kandemir Samsun'da

Erkan Kandemir Samsun'da - Samsun Haberleri

Samsun'a gelen AK Parti Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, 'Çok müstesna, çok kıymetli, çok önemli, çok değer verdiğimiz teşkilata sahibiz' dedi.

Erkan Kandemir Samsun'da

AK Parti Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Erkan Kandemir Samsun'a geldi. Ordu programının ardından Karadeniz Bölge Koordinatörü ve Rize Milletvekili Muhammet Avcı, Teşkilat Başkan Yardımcısı Azmi Ekinci ile birlikte Samsun'a gelen Erkan Kandemir, AK Parti İl Başkanlığı ziyaretinde AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, İl Yönetim Kurulu üyeleri, il kadın ve gençlik kolları başkanları, ilçe başkanları ve çok sayıda partili tarafından karşılandı. Kandemir, yoğun katılımla gerçekleşen karşılama programında partililerle tek tek selamlaştı. AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, ziyarette Erkan Kandemir ve Muhammet Avcı'ya 'e çiçek verdi.

TOPLANTI YAPTILAR

Erkan Kandemir, Samsun ziyaretinde ilk olarak AK Parti İl Yönetim Kurulu üyeleriyle toplantı gerçekleştirdi. Yaklaşık 1 saat süren toplantının ardından Kandemir, ilçe başkanları ile görüşme yaptı. Programın son bölümünde ise Kandemir ile Karaduman ikili görüşmede bir araya geldi.

SEÇİME HAZIRIZ

AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, “Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımıza kısa süre önce Ankara'da genel merkezimizde hayırlı olsun ziyaretinde bulunmuştuk. Genel Başkan yardımcımız ilk defa Samsununuza ziyarette bulundu. Şimdi kendisini Samsun'da ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Samsun Teşkilatı her zaman dinamizmi ile farklı olmuştur. Yerel seçimlerde bu anlamda hazırız. Yönetim kurulu olarak iddialıyız. Çok genç bir yönetime sahibiz. Onların enerjilerinden sonuna kadar yararlanacağız" dedi.

AĞIR BİR SORUMLULUK VAR

AK Parti Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Enkan Kandemir ise Samsun'a gelmekten çok mutlu olduğunu söyledi. Kandemir, "Ağır bir sorumluluk var. Her teşkilat mensubumuzun bu ailenin ferdi olmanın bir lütuf olduğu kadar sorumluluk olduğunu da birbirine hatırlatmasını istiyoruz. Teşkilatımız çok müstesna, çok kıymetli, çok önemli. Teşkilatımızın her bir mensubuna çok değer veriyoruz" şeklinde konuştu.

SIRADAKİ HABER
}