HaberlerMHP'ye yeni isim

MHP'ye yeni isim

MHP Vezirköprü İlçe Başkanlığı'na, Dursun Gülünay atandı

MHP'ye yeni isim

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Vezirköprü İlçe Başkanlığı'nda görev değişimi oldu. MHP Genel Merkezi tarafından yapılan atama sonrasını Dursun Gülünay görevi devraldı. Görev değişimi Teşkilat İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ersu Malkoç tarafından gerçekleşti.

SEÇİM ÖNCESİ KAN DEĞİŞİMİ

Bir kaç ay önce eski ilçe başkanı Ahmet Özata'nın kendi isteğiyle görevden ayrılmasının ardından bir süredir ilçe başkanlığı görevine İlçe Sekreteri Sebahattin Yağız vekalet ediyordu. Yaklaşan yerel seçimler öncesinde kan değişimine giden ilçe teşkilatında MHP Genel Merkezi’nin izni ve onayı ile İlçe başkanlığı görevine Dursun Gülünay atandı. İlçe binasında gerçekleşen atama törenine Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanı Aslan Kösef ve MHP Samsun İl Başkan Yardımcıları da katıldı.

YENİ BAŞKANA BAŞARILAR

Programda konuşan MHP Samsun Teşkilat İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ersu Malkoç, "Yaklaşan yerel seçimler öncesinde bir kan değişikliğine giderek yeni bir atama yaptık. İlçe başkanlığı görevini bugün itibariyle Dursun Gülünay sürdürecek. Vezirköprü’de daha önce belde belediyeler döneminde MHP'li belediyecilik ile halkımıza hizmet etmiştik. Şimdi hedefimiz Vezirköprü Belediye başkanlığını kazanarak, ilçe halkımıza hizmet etmek. Bu anlamda yeni atanan arkadaşlarımıza büyük sorumluluk düşmektedir. Kendilerine Genel merkezimizin ve il başkanımızın talimatlarını ilettik. İlçe başkanlığını vekaleten yerine getiren Sebahattin Yağız başkanımıza hizmetlerinden dolayı teşekkür ederken yeni atanan ilçe başkanımız Dursun Gülünay ve yönetimine de başarılar diliyorum" dedi.

SIRADAKİ HABER
}