HaberlerProvada gol var kazanan yok

Provada gol var kazanan yok

Ladik Belediyespor ile Atakum Belediyespor arasında oynanan lig havasındaki hazırlık maçı 2-2'lik beraberlikle sona erdi. Maçta her iki takımda lig öncesi eksikliklerini görme fırsatı buldu

Provada gol var kazanan yok

Samsun’u Bölgesel Amatör Lig’de temsil edecek olan Ladik Belediyespor ile Süper Amatör Lig’de mücadele edecek olan Atakum Belediyespor hazırlık maçında karşı karşıya geldi. Atakum Belediyespor Stadı’nda oynanan karşılaşma adeta lig maçı havasında geçti. Karşılaşmaya hızlı başlayan Ladik Belediyespor 14. dakikada Danilo’nun attığı gol ile 1-0 öne geçti. Ladik Belediyespor 21. dakikada Ali Osman ile skoru 2-0 yaptı. Geriye düştükten sonra oyunda dengeyi kuran Atakum Belediyespor 25. dakikada Adnan ve 28.dakikada Sinan’ın attığı goller ile skoru eşitledi. Karşılaşmanın ilk yarısı 2-2 sona erdi. Karşılaşmanın ikinci yarısında her iki takımda girdiği pozisyonları golle çeviremeyince prova 2-2 sona erdi.


BAŞKANLAR TRİBÜNDE

Karşılaşmayı Ladik Belediyespor Başkanı Ali Sukas, Atakum Belediyespor Başkanı Mehmet Aydın, Havza Belediyespor Başkanı Aziz Pekşen ve çok sayıda futbolsever izledi.

SIRADAKİ HABER
}