HaberlerYaşanabilir Tekkeköy için

Yaşanabilir Tekkeköy için

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Yaşanabilir, daha güzel bir Tekkeköy için gecemizi gündüzümüze katarak çalışmalarımıza devam ediyoruz' dedi

Yaşanabilir Tekkeköy için

Esnaf ve vatandaşları sık sık ziyaret edenTekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ilçede adım atılmadık sokak, gidilmedik yer, ziyaret edilmedik kimse bırakmadıklarını ifade etti.

BİREBİR HALKLA

Başkan Togar, "Vatandaşlarımızın ve esnafımızın her zaman yanında olduk ve olmaya da devam ediyoruz. Her gün bir başka mahallemizde, bir başka sokağımızda, çarşımızda vatandaşlarımız ve esnafımız ile bir araya gelerek, hasbihal edip ilçemiz için güzel fikirler ortaya koyuyoruz. Halkımızın sorunu ve derdi bizim sorunumuz, derdimizdir. Dertlerini derdimiz, üzüntülerini üzüntümüz, mutluluklarını mutluluğumuz bilerek paylaşıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde en küçük sorununu bile kısa zamanda çözüme kavuşması noktasında hemen ilgili birimlere gerekli talimatları veriyoruz. Makam odasında oturup dışa kapalı görmeden, yaşamadan, tespit etmeden talimat vermek yerine birebir halk ve esnaf ziyaretleri yaparak çalışmalarımızı yürütmek daha olumlu sonuçlar doğuruyor" ifadelerini kullandı.


ZİYARETLERE DEVAM

İlçe halkının yaşam standartlarını yükseltmek, hayatını kolaylaştırmak ve önündeki engelleri kaldırmak adına düzenlemeler yaptıklarını kaydeden Togar, "Her türlü çalışmanın yanında Sosyal Belediyeciliğin tüm gereksinimlerini ve sorumluluklarını yerine getirerek ilçemizi herkesin istediği hale getirdik. Bu çalışmalarımız ve hizmetlerimiz bundan sonraki süreçte daha da artarak devam edecek. Yoğun mesaimiz içersinde her fırsatta vatandaşlarımız ve esnafımızla bir araya gelip onlara kulak veriyoruz. Bugüne kadar yaptığımız gibi bugünden sonraki süreçte de çalışmaları halkımız ve esnafımız ile beraber istişare edip, ortak kararlar sonucu hayata geçirmeyi sürdüreceğiz. Bizim için herkesin fikri değerli ve önemli. Bugünden sonra da esnaf ve vatandaşlarımıza yönelik ziyaretlerimize aralıksız devam edeceğiz " şeklinde konuştu.

SIRADAKİ HABER
}