Haberlerİşadamlarından, vefa örneği

İşadamlarından, vefa örneği

Denizli Vali Yardımcılığı görevine atanan İlkadım Kaymakamı Turan Atlamaz, 'Görev sürem boyunca sizler gibi değerli dostlar edindim, bunun için çok şanslıyım. Samsun'dan ayrılacağım ama burası benim hep gönlümde olacak' dedi.

İşadamlarından, vefa örneği

İşadamları ve bürokratlar tarafından her hafta cumartesi günleri düzenlenen kahvaltı programı bu hafta Ulusoy Denizcilik Karadeniz Ro-Ro Samsun Koordinatörü Tuncer Üçüncüoğlu ev sahipliğinde Amisos Kafe’de düzenlendi.

YOĞUN KATILIM

Kahvaltı programına Atakum Kaymakamı Namık Kemal Nazlı, İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Tekkeköy Noteri Tuncer Kara, OMÜ Tıp Fakültesi Başhekimi Recep Sancak, Kardiyolog Atilla Kanca, Lojistik Köy Müdürü Temel Uzlu, Teknopark Müdürü Buğra Çolak, Samsun Bahçeşehir Koleji Karadeniz Bölge Koordinatörü Savaş Boyer, Avukat Recep Bilecik, Kızılay Samsun Şube As Başkanı Ahmet Ali Bulut, Polis Derneği Başkanı Tevfik Sönmez, işadamları Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şenocak, Ahmet Tüfenkçi, İsmet Tüfenkçi, Köksal Ersayın, Fatih Temiz, İsmet Yüceloğlu, Mehmet Çamlıdağ, Hüseyin Atilla, Adem Gül, Recep Asal, Mehmet Ekin, Özdemir Erol katıldı. Her hafta düzenlenen kahvaltı programın da üyesi olan ve Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Denizli Vali Yardımcılığı görevine atanan İlkadım Kaymakamı Turan Atlamaz’ın da katıldığı program da Atlamaz’a veda edildi.

SAMSUN’UN ÖNEMLİ SİMALARI

Kahvaltıda konuşan Başkan Topaloğlu, “Siz değerli büyüklerim ve Samsun’un önemli simaları ile bir arada olmaktan mutluluk duyuyorum. Bugün ayrıca bir hüznü de yaşıyoruz. Samsun’a uzun yıllar hizmet eden İlkadım Kaymakamı Turan Atlamaz, Denizli Vali Yardımcılığı görevine atandı. Kendisine yeni görev yerinde başarılar diliyorum” dedi.

SİZLERİ DENİZLİ’YE BEKLİYORUM

Kaymakam Turan Atlamaz ise Samsun’u çok sevdiğini belirterek, “Görev sürem boyunca sizler gibi değerli dostlar edindim, bunun için çok şanslıyım. Samsun’dan ayrılacağım ama burası benim hep gönlümde olacak. Artık Denizli’de de bir eviniz var, sizleri Denizli’ye bekliyorum. Ayrıca ben Çorumluyum, Çorum’a gelirken mutlaka Samsun’a da uğrayacağım. Herkese çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ HABER
}