HaberlerYeni dönem hayırlı olsun

Yeni dönem hayırlı olsun

Ladik Belediye Başkanı Selim Özbalcı, 'Yeni eğitim öğretim yılının ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum' dedi

Yeni dönem hayırlı olsun

Ladik Belediye Başkanı Selim Özbalcı, yeni eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla Salur Mahallesi, 80.Yıl İlk ve Ortaokulu’nda düzenlenen açılış programına katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan program, İlçe Milli Eğitim Müdürü Aykan Sancı ve Okul Müdürü Şaban Ömür’ün konuşmalarının ardından öğrenciler, şiirler okudu ve halk oyunları gösterileri yapıldı.

BAŞARI DİLEDİ

Başkan Özbalcı, 2018-2019 eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını dileyerek, “Çocuklarımızın eğitimine hayatlarını adayan öğretmenlerimize, geleceğimizin güvencesi ve teminatı olan çocuklarımıza ve onların değerli ailelerine en içten sevgi ve başarı dileklerimi sunuyor, yeni eğitim öğretim yılının ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Daha sonra İlçe Kaymakamı Muhammet Çiftçi ve Belediye Başkanı Selim Özbalcı’nın ders zilini çalmasıyla birlikte öğrenciler ders başı yaptı. Sınıfları dolaşan protokol mensupları, öğrencilere, başarı temennisinde bulunarak, hediye takdim ettiler. Açılış programına ayrıca İlçe Emniyet Müdür V. İlhan Güler, İlçe Milli Eğitim Müdürü Aykan Sancı, kurum müdürleri, siyasi parti temsilcileri, öğretmenler, veliler, öğrenciler ve davetliler katıldı.SIRADAKİ HABER
}