HaberlerSamsunspor HaberleriTaner Taşkın: 'Taraftarlarımızın başını öne eğdirmeyeceğiz'

Taner Taşkın: 'Taraftarlarımızın başını öne eğdirmeyeceğiz' - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Teknik Direktörü Taner Taşkın, kendi sahalarında 3-0 yenildikleri Sancaktepe Belediyespor maçının ardından, ''Taraftarlara söz veriyorum. Bir daha özellikle iç sahada taraftarlarımızın başını öne eğdirmeyeceğiz'' dedi.

Taner Taşkın: 'Taraftarlarımızın başını öne eğdirmeyeceğiz'

Samsunspor Teknik Direktörü Taner Taşkın,  Samsunspor antrenmanının ardından Nuri Asan Tesisleri'nde basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Oynanan kötü futbol ve alınan ağır yenilgiyle alakalı açıklamalarda bulunan Taşkın, bundan sonraki kadro yapılanması ve yapılacak hamleler hakkında önemli ip uçları verdi.

'DEVAM EDİYORUZ'

Başkan İsmail Uyanık'ın kendilerine güvendiğini ve yola devam edeceklerini ifade eden  Taner Taşkın, 'Başkan İsmail Uyanık ile maçtan sonra bir konuşmamız oldu. Bizim işimiz, güven duygusuyla alakalı bir iştir. Etrafımızda bize bakan gözlerden güvensizlik hissedersek zaten biz çalışamazdık. Başkanımız, o güveni tamamıyla bize verdi. Çok kıymetli bir başkanımız olduğunu maçtan sonraki tutumlarıyla da gördük. Başkanımızın bize olan güvencinin ve inancının tam olduğunu hissettik. Yolumuza devam ediyoruz. Zaten lig başında 2-3 maç sonra, 'hoca gitsin mi kalsın mı' söylemleri, bana göre çok yanlış. Bizim işimiz moral işi. O taraftarın önünde o protestoyu, o tepkiyi yemek biraz onurumu kırdı. Çünkü maç, televizyondan da yayınlanıyor. Annem, babam, kardeşlerim, ailem herkes seyrediyor. Beni o durumda görmeleri onları da çok üzmüştür. Onlar da büyük bir moral bozukluğu yaşadılar. Taraftarımız yine de haklı. Ben ve oyuncu grubum da hepimiz bu protestoları hak ettik. Taraftarları üzdük. Cebindeki son parasını maç biletine veren taraftarlarımız vardı. Onların bizle ilgili hayalleri vardı. Bu maçta onların hayallerini yıktığımız için kızgınlıkla bu tepkileri vermiş olabilirler. Taraftarlara söz veriyorum. Bir daha özellikle iç sahada taraftarlarımızın başını öne eğdirmeyeceğiz. Bunun için mücadele vereceğiz' dedi.

Samsunspor Teknik Direktörü Taner Taşkın, deplasmanda oynayacakları Eyüpspor karşılaşmasına daha istekli ve mücadele gücü yüksek futbolcular ile çıkacaklarını sözlerine ekledi

 

SIRADAKİ HABER
}