HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor'da toplantı ayarı

Samsunspor'da toplantı ayarı - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık, basın toplantısı yapmak istemeyen Teknik Direktör Taner Taşkın'ı, Başkan Danışmanı Hakkı Yeşilyurt ve Medya Sorumlusu Murat Sandıkçı aracılığıyla uyardı. Ardından toplantı yapıldı.

Samsunspor'da toplantı ayarı

UYANIK'TAN MÜDAHALE

Samsunspor Teknik Direktörü Taner Taşkın, ligler başladığı günden bu yana her salı haftalık basın toplantısı düzenliyordu. Ancak gazetecilerin de bulunduğu whatsapp grubuna kulüp tarafından hocanın toplantı yapmayacağı bildirildi. Sabah tesislerde olan Başkan İsmail Uyanık da, bu durum üzerine hocanın toplantı yapması gerektiğini Samsunspor Kulübü Medya Direktörü Murat Sandıkçı'ya iletti. Başkan Uyanık'ın, çevresindekilere, "Acıyı paylaşmak lazım. Susma değil birlik olma günü " dediği belirtildi.

ŞAŞKINLIK YARATTI

Samsunspor Başkanı  İsmail Uyanık'ın bu uyarısı üzerine Kulüp Medya Sorumlusu Murat Sandıkçı konuyu, Başkan Danışmanı Hakkı Yeşilyurt'la birlikte Samsunspor Teknik Direktör Taner Taşkın'a iletti. Taner Taşkın da sabah antrenmanı sonrasında gazetecilerin yanına gelerek açıklamalarda bulundu. Taner Taşkın'ın, açıklama öncesinde gazetecilere, "Arkadaşlar öncesi akşam bir programa çıktım ve orada her şey sorulduğu için toplantı yapmayacaktım" demesi şaşkınlıkla karşılandı.

SIRADAKİ HABER
}